16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

Волонтерська допомога не міліє…

Дві машини для військових, бронежилети, тепловізор та ще багато речей, які потрібні хлопцям на передовій. Їжа, солодощі та передачі від рідних воїнів…
Усю цю допомогу зібрала і передала на фронт наша Новороздільська громада.

Розпочалося все 20 травня на стадіоні «Галичина» під час благодійного концерту у Новому Роздолі, де було зібрано неймовірну суму – 108 194 грн. Згодом було ще декілька заходів зі збором коштів на підтримку військових.
«Дуже багато було песимістів, коли ми планували організацію благодійного концерту, – коментує міський голова Ярина Яценко – мовляв, нічого не вийде, Новороздільська громада не здатна мобілізуватися і зібрати достатньо коштів для задуманого. Але я завжди вірю в силу наших людей. Кошти на автомобіль були зібрані практично за один вечір. Потім ще низка благодійних заходів, робота з окремими благодійниками і ми змогли значно більше, ніж сподівалися. Як результат: не один, а два автомобілі, перефарбованих та підготовлених, наповнених тим, що просили хлопці, вже доставлено воїнам зі 103-ї бригади тероборони».

На зібрані кошти купили буса (під час поїздки у місто-побратим Поліце) для 103 бригади ТрО. Долучилися і наші земляки, які нині проживають в Англії, зокрема, Богдан Гулій організував збір коштів у Великобританії і пригнав звідти придбаного за волонтерські кошти джипа.
Минулого тижня Богдан Гулій,Тарас Яценко, Володимир Засанський, Остап Попович та Олег Павлишин, подолавши за три дні понад 2200 км, доставили машини, вщерть заповнені гуманітарною допомогою та посилками від рідних, до адресатів, точніше, до трьох. Бо заїхали і до 103-ї бригади, і ще до двох бригад, де служать новороздільці.


З Богданом Гулієм (до речі, просто однофамільцем першого заступника міського голови, одразу уточнили) мали змогу поспікуватися нещодавно.

Корінний новорозділець, який уже давно замешкав в Англії, як і більшість земляків, завзято зайнявся волонтерською діяльністю з перших днів війни, звернувшись напряму до місцевої влади: що потрібно? Саме завдяки коштам, зібраним волонтерами з Лондона придбали систему оповіщення (170 тис грн), адже з перших днів війни стало очевидно, що наявних сирен для громади явно недостатньо. Також привезли на Україну кілька дронів для військових. Надалі, поспілкувавшись з друзями-воїнами, розпочали збір коштів на авто.

«До нас (наші земляки Руслан Козенський, Микола Мельник зі смт. Розділ) долучалися, – розповідає Богдан, – не лише українці, а й наші друзі з Івано-Франківська, Тернополя, знайомі з Болгарії, Молдовії тощо, усі, кого зачепила війна росії проти України.Тож достатню суму коштів мали уже за тиждень-другий. І вже на місці, у Новому Роздолі, долучилися волонтери – Ігор Пасемко провів безкоштовну технічну профілактику, Саша Боян – перефарбував обидва авто у колір «хакі», Олег Павлишин організував гуманітарну допомогу (плюс ще друзі з Польщі передали багато потрібних речей). Міська рада забезпечила пальним. Тривожним був шлях до далекого Дніпра, але вдячність наших воїнів додає наснаги і розуміння – війна триває, і волонтерська допомога дуже потрібна нашим хлопцям».

вий розділ

Схожі повідомлення

10 мільйонів – на реконструкцію площі Нового Роздолу

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 24.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Разом до Перемоги: чергова відправка медичної допомоги з Новороздільської громади

admin2

З нагоди Міжнародного дня Дякую мали за честь прийняти Подяку від 8-го батальйону Української добровольчої армії АРАТТА ім. Андрія Гергерта

admin3

Звернення 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії “Аратта” ім. Андрія Гергерта

admin3

«Новий Роздол – місто хіміків» – перша книга про наш славний град (до 70-річчя заснування)

admin3

Залишити коментар