16.5 C
Lviv
26.02.2024
Україна

Урядова протидія різновиду COVID-19: Кабмін України виділив 67,5 млн грн для виявлення штаму «Дельта» у регіонах

15 листопада про це важливе рішення повідомила медійна служба  МОЗ України у прес – релізі:

 Кабінет Міністрів України виділив 67,5 млн гривень для виявлення штаму коронавірусної хвороби “Дельта” регіональним центрам контролю і профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я.

Відповідне рішення прийняли під час позачергового засідання 15 листопада з метою виконання протокольного доручення засідання РНБО. 

Кошти будуть направлені на закупівлю 4 500 наборів тест-систем, що дозволить провести 450 000 досліджень для ідентифікації штаму “Дельта”. У середньому йдеться про 150 тисяч досліджень на місяць. 

Раніше Центр громадського здоров’я вже отримав набори для ідентифікації штаму Delta SARS-CoV-2. У рамках здійснення рутинного епіднагляду за COVID-19, щотижнево з усіх регіонів України до ЦГЗ надходять зразки для ідентифікації вказаного штаму. 

Проте, для більш ефективного контролю за епідемічною ситуацією виникла потреба забезпечити виявлення штаму на регіональних рівнях. 

Завдяки рішенню Кабміну центри контролю і профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я будуть забезпечені розхідними матеріалами для ідентифікації “Дельта-штаму”. 

Кошти перерозподілили з програми «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками». 

Нагадаємо, у вересні Центр громадського здоров’я отримав обладнання, що дозволяє визначати штами коронавірусу, зокрема, йдеться про штам “Дельта”. Раніше зразки відправляли до лабораторій ВООЗ. 

Схожі повідомлення

Як правильно написати позовну заяву на розлучення?

admin

Чи потрібно підвищення кваліфікації для вчителів?

admin

6 зловмисників через інтернет-крамницю збували у Львівській області наркотики і кожен щомісяця збагачувався на 200 тис. грн. Банду викрито, підозрювані під вартою, триває досудове розслідування

admin3

У Жидачеві виникла пожежа у квартирі. Рятувальники оперативно локалізували та ліквідували займання

admin3

Твоя лють – твоя зброя: триває набір до нового підрозділу поліції “Лють”

admin3

Завтра, 27 березня, в Україні стрілки годинника переводять на літній час

admin3

Залишити коментар