16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Приватні будинки для людей похилого віку в Україні | Топ 5

У Львові, Києві та інших містах України функціонує багато приватних будинків для людей похилого віку. Вони відрізняються спеціалізацією, умовами та вартістю проживання. Ми відібрали п’ятірку найвідоміших закладів та хочемо вам трохи про них розповісти.

1. Пансіонат «Ренамед» у Львові

Затишна атмосфера та турбота персоналу оточують постояльців у цьому пансіонаті. Це дозволяє їм почуватися, як удома. Люди похилого віку проживають у комфортних номерах, розрахованих на 1, 2, 3 або 4 особи. Тут є все для комфортного життя: зручні меблі, у тому числі спеціалізовані, телевізор, кнопки виклику персоналу. У всіх приміщеннях щоденно проводиться дезінфекція. Будинок для людей похилого віку Ренамед має велику, облаштовану територію, з хвоймими деревами, для прогулянок. Також у пансіонаті є великий зал для спільного проведення часу постояльців.

Фото: будинок для людей похилого віку Львів “Рена-мед”

Сам пансіонат знаходиться в тихому районі міста Львів, далеко від шуму машин та громадського транспорту. Для постояльців організовано цікаве дозвілля, вони забезпечені збалансованим 5-разовим харчуванням. За станом їхнього здоров’я слідкує медперсонал, також надаються послуги з реабілітації.

Для пацієнтів з інвалідністю передбачені спецмеблі: каталки, коляски, медичні ліжка, протипролежневі матраци. Сам пансіонат збудований з урахуванням європейських вимог до подібних закладів: поручні, широкі проходи, зручні санвузли.

Сайт пансіонату: https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-lvov/

Адреса: м. Львів, Шевченківський р-н, вулиця Смолиста, 10, Брюховичі, Львівська область, 79491

2. «Хепі Хоум» – приватний пансіонат для людей похилого віку у Києві

Пенсіонери тут живуть в оточенні турботи. Вони позбавлені побутових турбот, оточені увагою кваліфікованого персоналу. Проживають підопічні у комфортних та затишних номерах, повністю адаптованих під їхні потреби: зручні та спеціалізовані меблі, широкі коридори з перилами, інтернет, телевізори, тривожні кнопки, тощо. Харчування в пансіонаті 5-разове. У пансіонаті відсутні круті сходи, високі пороги.

Фото: будинок для людей похилого віку “Хеппі Хоум”

Сам пансіонат для літніх знаходиться поблизу Голосіївського району, в селі Гатне, в тихій та спокійній зоні. Тут чисте повітря, багато зелені, впорядкована територія, на якій люблять відпочивати мешканці. За станом здоров’я постояльців стежить медсестра, вона контролює прийом ліків. Раз на два тижні будинок для людей похилого віку відвідує лікар.

У пансіонаті встановлено пожежну сигналізацію.

Сайт пансіонату: https://happyhome.kiev.ua/

Адреса: Голосіївський р-н. Метро “Теремки”, вул. Виноградна, 40, Гатне, Київська обл. 08160.

3. Пансіонат «Пори Року» у Києві (Вишгород)

Приватний пансіонат «Пори Року» – місце, де ваших літніх родичів або батьків оточують турботою, організовують дозвілля, проведуть реабілітацію після інсульту, інфаркту, травм опорно-рухового апарату. Пансіонат спеціалізований, тут приймають на проживання та доглядають пацієнтів з хворобою Альцгеймера, деменцією та хронічними хворобами.

Постояльці будинку для літніх людей проживають у комфортних номерах, розрахованих на 1 – 4 особи. У кожного постояльця є клавіша виклику персоналу. Їх доглядають професійні доглядальниці, які стежать за станом здоров’я, контролюють прийом ліків. Вони допомагають у побутових потребах, питаннях гігієни. Живлення в пансіонаті 5-разове.

У пансіонаті встановлено пожежну сигналізацію.

Сайт пансіонату: https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv

Адреса: Київська обл., Вишгород, вул. Шолуденка.

4. Пансіонат «Турбота» у Святогірську

«Турбота» приймає людей похилого віку на тимчасове або постійне проживання. Тут також забезпечено грамотний та сучасний догляд за пацієнтами, які перенесли інсульти, інфаркт, тяжку операцію чи травму. Досвідчений персонал доглядає пацієнтів з тяжкими патологіями інвалідністю. У «Турботі» працюють кваліфіковані доглядальниці, медсестри, масажисти та реабілітологи. За здоров’ям пацієнтів стежать профільні лікарі.

будинок престарілих у Святогірську

Сайт пансіонату: https://zabota.house/

Адреса: Донецька обл. м. Святогірськ, вул. Кільцева, 83, 84130.

5. «Золота осінь» – турбота про людей похилого віку в Одесі

Приватний будинок для літніх людей «Золота Осінь» розташований біля берега чорного моря. Пансіонат надає комплексні послуги. Тут доглядають хворих, які перенесли інсульт та інфаркт, пацієнтів з психологічними проблемами, деменцією, хворобою Альцгеймера та Паркінсона. Є можливість отримати послуги з догляду за хворими на онкологію або діабет, пацієнтами після тяжких травм. У пансіонаті також розроблена цікава програма дозвілля для людей похилого віку.

Розміщуються мешканці або у двомісних палатах чи багатомісних номерах. Доглядає їх персонал з медичною освітою, за здоров’ям стежать лікарі відповідного профілю. 5-разове харчування, є можливість розробки індивідуального або дієтичного меню.

Сайт пансіонату: https://911odessa.com.ua/

Адреса: м. Одеса, р-н Совіньйон 4 (423-Причал).

Схожі повідомлення

37-річний наркорецидивіст з Червонограда розповсюджував “метадон”. 30 червня зловмисника викрили поліцейські

admin3

Грошові перекази в Україну: звідки заробітчани шлють гроші…

admin2

Де знайти якісні товари для роботи ресторанів та кафе?

admin

Інновація та довговічність: зустрічайте Hardox HiTuf

admin

На менському напрямку на Чернігівщині знищено 20 танків військ РФ, біля Ріпок ще 10-15 одиниць ворожої техніки, – ЗСУ

admin3

Абітурієнти, маєте час до 7 червня!

admin2

Залишити коментар