16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

Трейдер – що означає і чим він займається?

Трейдер это інвестор, який інвестує (або, як неправильно заведено говорити, “грає”) на фондовому ринку. Об’єктами трейдера є фінансові інструменти, які можуть бути найрізноманітнішими. До них відносяться акції фондового ринку, індекси, корпоративні облігації та казначейські зобов’язання, ETFs, TFIs та багато інших. Інвестиції переважно здійснюються через брокерський будинок, який часто є корпоративним банком, але не завжди.

Які якості потрібні?
Перш за все, учасник біржових торгів повинен мати міцну психіку, оскільки інвестування у фондовий ринок не є заняттям, вільним від стресу. Це особливо помітно на прикладі фінансових інструментів з часткою позикових коштів, таких як міжбанківський ринок Форекс. Люди, які можуть спокійно спати, маючи інструмент із плечем 1:100, неминуче є людьми, що відбулися в світі.

Однак не всі трейдери поводяться таким чином. Адже якби вони це зробили, фондовий ринок втратив би значний інтерес і став передбачуваним. Незважаючи на величезну прозорість усієї інформації з початку комп’ютеризованої ери 21 століття, все ще існує безліч інвесторів, які використовують ризиковані чи непродумані інвестиційні стратегії.

Найкращі трейдери у світі
Найкращі трейдери у світі – це насамперед ті, хто отримує найбільший фінансовий прибуток на ринках капіталу. З іншого боку, це не означає, що чим багатшим є учасник біржових торгів, тим краще він має бути. Уоррена Баффета часто наводять приклад як найкращого торговця у світі. Він був (і залишається) дуже успішним на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE). Його біографія в певному сенсі ілюструє американську мрію: саме постійна робота з раннього віку та накопичення грошей привели Баффета до багатства та знаходження на вершині звіту Forbes про найбагатших людей у ​​світі.

Індивідуальний та інституційний учасник торгів
Індивідуальний учасник біржових торгів визначається як будь-яка особа, яка займається торгівлею. Кожен із нас може стати індивідуальним учасником торгів протягом кількох годин. З іншого боку, інституційний торговець – це людина, якій ми довіряємо капітал для інвестиційних цілей. Ця особа діє на основі економічної діяльності та підпадає під дію спеціальних положень польського законодавства та контролю фінансових установ.

Скільки можна заробити на фондовій біржі?
Заробіток залежить тільки від знаходження хорошого бичачого ринку, а й від розміру капіталу, вкладеного в інвестиції. За безпечного рівня гри можна цілком комфортно заробляти 10% на рік. Однак буває й так, що ми втрачаємо частину капіталу або купуємо кількасот відсотків. Немає потреби переконувати, що, будучи торговцем, ми не повинні скаржитися на свої доходи.

Схожі повідомлення

“Смотрящий” виправної установи на Львівщині із спільниками організував доставку наркотиків у “зону”, заробляючи до 100 тис. грн щомісяця

admin3

Пам’ятайте: збудувати будинок дешевше, ніж купити готовий

admin

Окупанти підірвали Каховську ГЕС

admin2

Frontend-розробник: що потрібно знати та які курси краще пройти

admin

УГКЦ хоче отримати право служити в Почаївській Лаврі

admin3

Відключення мовлення “Прямого”, “Еспресо” та “5 каналу” є незаконним. Це роз’єднує суспільство і шкодить боротьбі з ворогом, – правозахисники

admin3

Залишити коментар