16.5 C
Lviv
29.02.2024
Стрийщина

Гран-прі шахового турніру у Швеції виборола юна українка, із с. Рудники

Так, коріння талановитої шахматистки походять із с. Рудники, хоча дівчинка уже народилася в Швеції, де й розвиває свій талант. Але щоліта Соломія під час літніх канікул приїжджає в Україну і змагається з українськими шахматистами. Пишається тим, що вона – українка.

Днями в Швеції відбувся триденний шаховий турнір Lilla HasselBacken Chess Open, перемогу в якому виборола українка Соломія Трускавецька, повідомляє “Калейдоскоп думок” – https://kaleydoskop.kert.in.ua/гран-прі-швеції-з-шахів-виграла-україн/?fbclid=IwAR1lkdfz5WinwHbxc9Y7H5fMdEDrSeHmCdnRO6Vf56Da2olZNZZTfyYarYE

Тепер вона – володарка гран-прі цього турніру й уже отримала грошову винагороду за перше місце!

У шахових баталіях брали участь гравці з рейтингом 1600 і менше. Її успіх означає, що серед рейтингових шахматистів ця дівчина зараз очолює список найталановитіших гравців. А ще  лише два роки тому в таких шахових поєдинках була на третьому місці.

Соломія Трускавецька народилася у Швеції, де й навчається. Її батьки виїхали туди з України, із села Рудники на Львівщині, на початку двотисячних років. Дівчина від весни цього року займається в шаховому клубі високого рівня SS 4 Springare, раніше належала до клубу Wasa.

Понад рік бере участь у турнірах гросмейстера Піа Крамлінг, вже має ряд успішних виступів ще й в інших. Два тижні тому брала участь у трьохденному турнірі Schack Skol SM 2021 на півдні Швеції (у місті Хельсінгборій (Helsingborg) неподалік від Данії), де 8-10 жовтня змагалися інтелектуали віком 15-16 років із усього Королівства. У цій шаховій Олімпіаді Соломія увійшла в десятку найсильніших гравців з-поміж 86-ти.

Потім, 29-31 жовтня, протягом трьох днів у місті Мальмьо (Malmö) тривав турнір Flіck SM 2021 серед дівчат із всієї Швеції віком від 15-16 років. У ньому Соломія Трускавецька посіла 2 місце. А сьогодні – дуже веселі й круті поєдинки бізнес-керівників Швеції із молодшими учасниками різного віку в шахових поєдинках «два на два», де Соломія теж виступає охоче. Дівчина постійно вдосконалює свою майстерність гри в шахи. А такі турніри – це найкраща можливість повчитися.

Шахи – це її одне з найулюбленіших занять.

Схожі повідомлення

COVID-19 на Львівщині за добу 24 квітня

admin3

ВСІ ПРОЄКТИ ВИСОКОГО ОБЛАСНОГО РІВНЯ – У СПІВПРАЦІ З ВЛАДОЮ ТА ГРОМАДОЮ!

admin3

Спека: у Радехові врятовано від вогню 4 будівлі

admin2

І «брати наші менші» нездужають…

admin3

Мешканці Стрия – наркорозповсюджувачі: одного затримали днями, ще трьох судитимуть

admin2

В с. Сможе на Стрийщині на трасі Киїів – Чоп перекинувся вантажний автомобіль ” DAF XF”

admin3

Залишити коментар