16.5 C
Lviv
24.04.2024
Стрийщина

У Гніздичеві оштрафували палія трави

?На території Гніздичівської ОТГ виявлено черговий факт спалювання сухої рослинності

Працівники Інспекції спільно з інспекторами СРПП відділення поліції №1 Стрийського РУПГУНП в рамках здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства на території Гніздичівської територіальної громади Львівської області виявили на в’їзді у селище Гніздичів (зі сторони міста Жидачів) громадянина, котрий випалював залишки сухої рослинності, що є порушенням статті 27 Закону України «Про рослинний світ».

На порушника природоохоронного законодавства складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафу на суму 3 060 грн.

Схожі повідомлення

Прощання із загиблим воїном Ігорем Байталою із Жидачева розпочнеться завтра, 10 квітня, у Львові. Згодом процесія відбуде у рідне місто Героя

admin3

Випив, “замінував” відділ, затримали

admin2

У Журавно буде створено сучасний психоневрологічний інтернат

admin2

 Що таке моральна шкода?

admin3

На Стрийщині два сільські хлопці, погрожуючи зброєю, побили своїх знайомих із сусіднього села. Поліцейські затримали зловмисників

admin3

Замовляйте пам”ятники фірми “ART – STONE”: вигідно і якісно. Акція на виготовлення зі знижкою діє до 25 лютого 2023 року.

admin3

Залишити коментар