16.5 C
Lviv
06.12.2021
Стрийщина

Команди підтримки Дії запрацювали у Львові

У центрах масової вакцинації Львівщини запрацювали перші пункти Команди підтримки Дії.

Керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік поінформував, що по всій Україні створюють пункти Команди підтримки Дії, у яких навчатимуть користуванню цифровими документами: як встановити застосунок та авторизуватися в ньому, як згенерувати COVID-сертифікат через мобільний застосунок та портал Дія. Якщо до цього потрібно було чекати декілька днів після вакцинації, щоб сертифікат можна було «замовити» в застосунку, то зараз це відбувається майже миттєво – одразу після щеплення. Зокрема, є декілька видів сертифікатів: внутрішній (зелений, що свідчить про повний курс вакцинації та жовтий – щеплення лише однією дозою), міжнародний та віднедавна додали сертифікат про одужання.

Він додав, що отримати допомогу у пунктах Команди підтримки Дії зможуть не лише ті, хто щойно провакцинувалися, але й ті, хто був провакцинованим раніше, але з певних причин не звертався за підтримкою. Також є можливість створення у мобільному застосунку міжнародних ковід-сертифікатів власниками паспортів старого зразка (так званими паспортами-книжечками).

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін, Центр Довженка – один із двох найбільших центрів вакцинації у Львові, де також буде точка офлайн підтримки. Ще одна ключова точка є у МолоДвіж Центрі за адресою вул. Чайковського 31. Завдячуючи скоординованій роботі працівників цього центру вакцинації, сертифікати надаються одразу після проведення вакцинації, адже лікарі тут же вносять дані у медично-інформаційну систему.

«Такі центри покликані допомогти людям, які не до кінця розуміють процес генерування сертифікатів в Дії. Ця команда підтримки в Центрі Довженка зможе допомогти всім мешканцям Львова, які тут вакцинуються, а також тим, які вже раніше вакцинувалися і хочуть мати сертифікат завжди з собою в смартфоні, однак самі не можуть чи бояться це зробити», – зазначив Олександр Кулепін.

В центрах підтримки будуть працювати студенти-волонтери, які пройшли онлайн-навчання з Міністерством цифрової трансформації. У разі виникнення нестандартних питань, волонтери мають прямий зв’язок з технічною підтримкою Дії, що дозволяє надати кваліфіковану допомогу всім охочим

Графік роботи центрів підтримки Дії у Львові наступний: * Центр Довженка, пр. Червоної Калини 81. Графік роботи 10:00-14:00 та 14:00- 20:00, щодня. * МолоДвіж Центр, вул. Чайковського 31. Графік роботи 11:00-20:00, з вівторка по неділю.

Команда підтримки Дії може: * розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання; * проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія; * підкаже, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема на боці лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення); * визначити помилку генерування сертифіката; * розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів; * допомогти увійти на портал Дія; * допомогти з отриманням КЕП для входу на портал Дія

Окрім цього мешканці громад можуть також звернутися в центри надання адміністративних послуг, які готові надати консультативну допомогу по отриманню COVID-сертифікатів в Дія.

Перелік ЦНАПів, які надають цю послугу: * Відділ ЦНАП виконкому Щирецької селищної ради * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Стрийської міської ради * Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Рава-Руської міської ради * ЦНАП Східницької селищної ради * ЦНАП Заболотцівської сільської ради * ЦНАП Добротвірської селищної ради * Відділ Центр надання адміністративних послуг Новороздільської міської ради * ЦНАП Старосамбірської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Жовтанецької сільської ради Львівського району, Львівської області * Центр надання адміністративних послуг Городоцької міської ради Львівської області * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету бібрської міської ради * Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Бісковицької сільської ради * Центр надання адміністративних послуг Бродівської міської ради * Відділ надання адміністративних послуг Бориславської міської ради * Управління надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської міської ради * ЦНАП Золочівської РДА * Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Турківської міської ради * ЦНАП м. Дрогобич * Центр надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради * Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Пустомитівської міської ради * Відділ ЦНАП Гніздичівської селищної ради * Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Рудківської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Перемишлянської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Червоноградської міської ради * Відділ “Центру надання адміністративних послуг” Мостиської міської ради, * ЦНАП Кам’янка-Бузької міської ради * ЦНАП Глинянської міської ради 

Проєкт реалізований за допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції, та за підтримки Програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Схожі повідомлення

Радикальні методи ремонту доріг від мешканців Жвирки

admin2

На Сихові горіли шини

admin2

Богдан БІГУН: «Правоохоронці оперативно встановлюють особу матері, яка підкинула новонароджене дитинча»

admin3

Плавці з Нового Роздолу знову на висоті !

admin2

У Стрию оперативники затримали зловмисника, причетного до викрадення автомобіля

admin3

Смерть за кермом львівської маршрутки

admin2

Залишити коментар