16.5 C
Lviv
29.11.2023
Стрийщина

Команди підтримки Дії запрацювали у Львові

У центрах масової вакцинації Львівщини запрацювали перші пункти Команди підтримки Дії.

Керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік поінформував, що по всій Україні створюють пункти Команди підтримки Дії, у яких навчатимуть користуванню цифровими документами: як встановити застосунок та авторизуватися в ньому, як згенерувати COVID-сертифікат через мобільний застосунок та портал Дія. Якщо до цього потрібно було чекати декілька днів після вакцинації, щоб сертифікат можна було «замовити» в застосунку, то зараз це відбувається майже миттєво – одразу після щеплення. Зокрема, є декілька видів сертифікатів: внутрішній (зелений, що свідчить про повний курс вакцинації та жовтий – щеплення лише однією дозою), міжнародний та віднедавна додали сертифікат про одужання.

Він додав, що отримати допомогу у пунктах Команди підтримки Дії зможуть не лише ті, хто щойно провакцинувалися, але й ті, хто був провакцинованим раніше, але з певних причин не звертався за підтримкою. Також є можливість створення у мобільному застосунку міжнародних ковід-сертифікатів власниками паспортів старого зразка (так званими паспортами-книжечками).

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін, Центр Довженка – один із двох найбільших центрів вакцинації у Львові, де також буде точка офлайн підтримки. Ще одна ключова точка є у МолоДвіж Центрі за адресою вул. Чайковського 31. Завдячуючи скоординованій роботі працівників цього центру вакцинації, сертифікати надаються одразу після проведення вакцинації, адже лікарі тут же вносять дані у медично-інформаційну систему.

«Такі центри покликані допомогти людям, які не до кінця розуміють процес генерування сертифікатів в Дії. Ця команда підтримки в Центрі Довженка зможе допомогти всім мешканцям Львова, які тут вакцинуються, а також тим, які вже раніше вакцинувалися і хочуть мати сертифікат завжди з собою в смартфоні, однак самі не можуть чи бояться це зробити», – зазначив Олександр Кулепін.

В центрах підтримки будуть працювати студенти-волонтери, які пройшли онлайн-навчання з Міністерством цифрової трансформації. У разі виникнення нестандартних питань, волонтери мають прямий зв’язок з технічною підтримкою Дії, що дозволяє надати кваліфіковану допомогу всім охочим

Графік роботи центрів підтримки Дії у Львові наступний: * Центр Довженка, пр. Червоної Калини 81. Графік роботи 10:00-14:00 та 14:00- 20:00, щодня. * МолоДвіж Центр, вул. Чайковського 31. Графік роботи 11:00-20:00, з вівторка по неділю.

Команда підтримки Дії може: * розповісти про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання; * проконсультувати або допомогти подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та в застосунку Дія; * підкаже, куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема на боці лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення); * визначити помилку генерування сертифіката; * розкаже, що робити, щоб продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів; * допомогти увійти на портал Дія; * допомогти з отриманням КЕП для входу на портал Дія

Окрім цього мешканці громад можуть також звернутися в центри надання адміністративних послуг, які готові надати консультативну допомогу по отриманню COVID-сертифікатів в Дія.

Перелік ЦНАПів, які надають цю послугу: * Відділ ЦНАП виконкому Щирецької селищної ради * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Стрийської міської ради * Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Рава-Руської міської ради * ЦНАП Східницької селищної ради * ЦНАП Заболотцівської сільської ради * ЦНАП Добротвірської селищної ради * Відділ Центр надання адміністративних послуг Новороздільської міської ради * ЦНАП Старосамбірської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Жовтанецької сільської ради Львівського району, Львівської області * Центр надання адміністративних послуг Городоцької міської ради Львівської області * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету бібрської міської ради * Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Бісковицької сільської ради * Центр надання адміністративних послуг Бродівської міської ради * Відділ надання адміністративних послуг Бориславської міської ради * Управління надання адміністративних послуг та державної реєстрації Миколаївської міської ради * ЦНАП Золочівської РДА * Відділ з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Турківської міської ради * ЦНАП м. Дрогобич * Центр надання адміністративних послуг Грабовецько-Дулібівської сільської ради * Відділ “Центр надання адміністративних послуг” Пустомитівської міської ради * Відділ ЦНАП Гніздичівської селищної ради * Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Рудківської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Меденицької селищної ради * Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Перемишлянської міської ради * Центр надання адміністративних послуг Червоноградської міської ради * Відділ “Центру надання адміністративних послуг” Мостиської міської ради, * ЦНАП Кам’янка-Бузької міської ради * ЦНАП Глинянської міської ради 

Проєкт реалізований за допомоги «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції, та за підтримки Програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Схожі повідомлення

Спека: у Радехові врятовано від вогню 4 будівлі

admin2

Хороша новина: 5-річна новороздільчанка з важкою пневмонією пішла на поправку

admin2

У Львові поліцейські припинили діяльність наркопритону

admin2

У с. Ямельниця на Стрийщині рятувальники витягнули коня з бетонної пастки. Причому, без травм

admin3

Львівський суд оштрафував лікаря-хабарника

admin2

Миколаїв прощатиметься з 33-річним Героєм

admin2

Залишити коментар