16.5 C
Lviv
03.10.2023
Україна

Лижі чи сноуборд : що вибрати для зимового відпочинку

У цій статті ми розберемо всі переваги і недоліки вибору гірських лиж та сноуборду для новачків. Навіть у багатьох бувалих райдерів часто виникають суперечки – що ж краще? Сноуборд, або гірські лижі? Що цікавіше, що дешевше на перших порах і що ж краще радити новачкам? Щоб знайти відповіді на ці спірні питання потрібно перебрати всі плюси і мінуси двох найулюбленіших усіма зимових видів спорту.Найкращі літні та зимові тури ви знайдете за посиланням https://poihalyznamy.com.ua/countries/turkey/ ми ж розповімо на чому простіше навчитися кататися?


Тож почнемо! Як всі ми прекрасно знаємо, проблема для новачка в тому, щоб на початкових порах швидко освоїти нове захоплення. І постає питання: на чому легше навчитися кататися? На гірських лижах, або все-таки на сноуборді? Професіонали радять зрозуміти до чого ви більше схильні, тобто спробувати обидва варіанти, але зупинитися на тому, де ви з першого разу просунулися в навчанні далі. Але слід враховувати, що сноуборд не дає права на помилку: або ви їсте, або падаєте. Що стосується лиж, то тут справа йде інакше: можна довгий час кататися без видимого професіоналізму, відточуючи свою майстерність, і лише через кілька сезонів досягти помітних успіхів. Обидва варіанти спрощують інструктори, які значно прискорять ваш прогрес.

Що вибрати для дитини?
Якщо в ролі новачка виступає дитина, то кожен батько, без винятку, буде замислюватися куди віддати своє чадо. «Може на гірські лижі, безпечніше ж, на зразок?» «Або все-таки сноуборд, веселіше молодому поколінню, як кажуть?». Вирішити цю дилему можна прочитавши поради від досвідченого колективу гірськолижного прокату SnowCat. Якщо батьки – досвідчені лижники / сноубордисти, у яких вистачить часу і терпіння на навчання дитини, то можна долучити своїх дітей до свого захоплення. Але фахівці радять віддавати дітей на гірські лижі. Сноуборд вимагає серйозної фізичної підготовки, такі навантаження під силу не кожній дитині. Та й вестибулярний апарат у дітей розвинений не для катання на сніжній дошці, де потрібно докладати масу зусиль, щоб не впасти. Так само на лижах малюки рідше падають, це дає їм швидше відчути прогрес від занять, це дуже важливо, адже у дітей невдачі можуть відбити бажання займатися. Перші заняття радиться проводити в вашому місті, на пологих схилах, або на тренувальному спуску.
На закінчення можна порадити вибирати те, до чого лежить душа. Або спробувати покататися і на гірських лижах, і на сноуборді – на те ж і існує прокат на всіх гірськолижних курортах. Та й освоїти альтернативний вид ніколи не пізно, в кінці кінців, основні принципи катання залишаються непорушними і не залежать від того на чому кататися. Всі ми однаково любимо зиму і з нетерпінням чекаємо зустрічі з нею.

Схожі повідомлення

Паркан з металевої сітки – найкраща огорожа

admin

Ще один воїн в Небесному Легіоні

admin2

Набув чинності закон про відпустки військовим під час воєнного стану

admin3

Прогулянки із задоволенням і не без сюрпризів

admin

Банда із Закарпаття у складі 34-річної матері та 18-річної доньки пограбували у під’їзді 68-річну львів’янку. Мабуть, «сидітимуть» у в’язниці поокремо…

admin3

Увага, розшук‼️ Поліцейські розшукують зловмисника, причетного до вчинення кількох кримінальних правопорушень

admin3

Залишити коментар