16.5 C
Lviv
25.05.2026
«Вісник Розділля»
Україна

32-річний мешканець Хмельниччини «замінував» Львівський залізничний вокзал. За неправдиве повідомлення зловмиснику загрожує до 6 років позбавлення волі

Невідомо, що спонукало до такого вчинку, але  15 жовтня, до поліції зателефонував анонім та повідомив, що підірве приміщення Головного залізничного вокзалу у Львові.  

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції  України  у Львівській області, на місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група територіального підрозділу, спеціалісти – вибухотехніки, кінологи зі службовими собаками, а також співробітники інших служб поліції Львівщини. Було евакуйовано близько 200 людей.

Правоохоронці обстежили приміщення вокзалу і прилеглу територію – жодних підозрілих предметів та речовин виявилено не було.

Протягом пів години поліцейські встановили особу зловмисника та затримали його. Ним виявився 32 – річний мешканець Хмельниччини.

У ході поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили у нього речовий доказ – мобільний телефон, з якого він здійснив виклик.

Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Схожі повідомлення

4 кроки для вибору якісного кондиціонера

admin

На автодорозі «Куровичі – Рогатин» п’яний львів’янин розтрощив паркан та в’їхав у будівлю

admin3

«Вора в законі» на прізвисько «Андрій Львівській» затримали в Болгарії за вбивство

admin2

Корислива “гостинність”:бухгалтерка санаторію на Львівщині вимагала гроші з переселенців за проживання

admin3

admin

ТЕЦ у Новояворівську готова до старту опалювального сезону на понад 90%

admin3