16.5 C
Lviv
11.12.2023
Новороздільська ОТГ

«Новий Розділ – назавжди в моєму серці. А заняття футболом суттєво вплинуло на становлення мене як самодостатньої особистості», – Григорій Козловський

Сьогодні, 14 жовтня, декілька годин тому завершився товариський футбольний матч ветеранів команди майстрів «Рух» (м. Львів) та новороздільського «Хіміка», присвячений Дню захисника і захисниці України, Дню українського козацтва, свята Пресвятої Богородиці та 79- ї  річниці створення УПА.

Нагадаємо, ця зустріч  відбулася за сприяння уродження Нового Роздолу, колишнього гравця команди «Хімік», натепер успішного підприємця, депутата Львівської обласної ради від партії «Європейська Солідарність», почесного президента ФК «Рух» зі Львова  Григорія Козловського.

Слід наголосити, що вказаний матч – це своєрідний месидж місцевій владі, людям доброї волі, підприємцям, змістом якого є нагальна потреба відродити у Новому Роздолі  футбольну команду «Хімік», яка вже декілька років не бере участі у першості області через причини матеріального характеру.

Про це у вітальних промовах не оминули увагою і  ініціатор зустрічі Григорій Козловський, і знаменитий тренер збірної України та харківського «Металіста» Мирон Маркевич, і капітан новорозідьської команди ветеранів Андрій Мельник. І щоразу, коли промовці  відзначали цей дражливий момент, чисельні глядачі, а серед них ветерани «Хіміка» різних років, супроводжували їхні слова схвальними оплесками.

Згодом розпочався такий довгоочікуваний новороздільцями поєдинок, який змістовно коментував відомий спортивний журналіст Василь Тріска. Звісно, гості, які успішно виступають у Лізі ветеранів Львівщини, мали відчутну перевагу, Власне, вони і перемогли з рахунком 2:0. Утім, вболівальники завершення поєдинку супроводжували оплесками на адресу обох команд, бо матч видалася динамічним і «багатим» на гострі моменти.

Після завершення гри репортеру «ВР» вдалося поспілкуватися з Григорієм КОЗЛОВСЬКИМ.

Звісно, перше запитання стосувалося, наскільки важливими  у його яскравій біографії, зокрема, становленні як самодостатнього та активного  громадянина є заняття футболом та, можливо, період, коли він жив у Новому Роздолі.

– У становленні  мене як  особистості футбол відіграв домінуючу роль, сформував як людину, зокрема,  командну людину, котра здатна самовіддано виконувати поставлені завдання. Тому  Новий Розділ, – назавжди у моєму серці.  Бо крім батьків і школи , у Новому Роздолі мене виховала рідна вулиця, футбольна секція і, звичайно, мій тренер Олесь Дмитрович Михайлович, який відразу помітив і розвивав мій воротарський хист.

До слова, хоча мене неабияк наполегливо «відмовляла» від заняття футболом моя мама, я все – таки його не покинув – і навчаючись у СШ №4, і у Львівському торгово – економічному інституті. Свого часу виступав за стрийську «Скалу». Згодом,  коли  став успішно займатися підприємництвом у Львові, то і не подумав покинути грати у футбол, хоча часу було обмаль. Власне, не зрадив футболу і натепер – вже тривалий час є почесним президентом команди «Рух».

–  Чи відчуваєте ностальгію за Новим Роздолом, адже стільки літ минуло як покинули «малу батьківщину»?

– Скажу щиро, що  так насправді і є., бо ж відомо, колишніх новороздільців не буває. Навіть сьогодні, перед матчем «Хімік» – «Рух»  спеціально  приїхав у Новий Розділ за добру годину до гри, щоб оглянути місто мого дитинства, поринути у спогади, де так багато приємних моментів, пов’язаних і з навчанням у школі, і з заняттями у футбольній секції, і з першими юнацькими почуттями. Одне слово, перефразовуючи Ернеста Хемінгуєя, Новий Розділ – це свято, яке назавжди зі мною.

Приємно чути, бо і мені близьке це відчуття. До речі, подейкують, що ви свого часу мали намір інвестувати кошти у відродження новороздільського «Хіміка»?

– Еге ж, декілька років тому, дізнавшись про проблему із міською командою, звернувся до тодішнього  міського голови з пропозицією   підтримати  команду, забезпечити відповідні умови, щоб «Хімік» виступав на першість Львівщини. З цього приводу велися певні переговори, але, на жаль, на цьому все і завершилося. Сподіваюся, що теперішня влада Новороздільської об’єднаної громади віднайде можливість, аби конкретно посприяти відродженню команди, яка вже декілька років поспіль не бере участі у обласній першості з футболу.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Підтримка ВПО, які мешкають у Новороздільскій лікарні, від Благодійного фонду

admin2

Громадська рада при Новороздільській міськраді – бажаючим слід подати документи до 22 вересня!

admin2

Новий Розділ завтра прощатиметься з Героєм Володимиром Стецьком

admin2

Три коти і щур: довго придивлялися, але до інциденту не дійшло…

admin3

Стрітення-2022 і молодий священик у храмі Різдва Пресвятої Богородиці

admin2

Унікальні фото нашої “Амазонки”

admin2

Залишити коментар