16.5 C
Lviv
24.07.2024
Україна

Топ-10 місць Чорногорії, які потрібно відвідати

Чорногорія – це країна з комфортними пляжами, унікальним кліматом і прекрасними краєвидами. Тут ви можете не тільки засмагати і насолоджуватися теплим морем, а й підніматися на гори, вивчати історію в старовинних храмах та милуватися озерами та каньйонами. Якщо ви відправляєтеся в Чорногорію і хочете чогось більшого, ніж сонце, море і пляж, вам будуть корисні наші рекомендації. Дешеві авіабілети у Чорногорію ви можете знайти на сайті Tripmydreams.

Ми пропонуємо топ-10 найкрасивіших і знаменитих місць Чорногорії.

  • Острозький монастир у Чорногорії вважається святим місцем. Білосніжний храм, висічений у скелі, став відомим лише у XVII столітті. Історія монастиря пов’язана з діяльністю святого Василія в Острові. Тут зберігаються його мощі. Неподалік б’є святе джерело. Джерельна вода може зцілити і уникнути неприємностей.
  • Котор – місто палаців і храмів, а саме романські та готичні собори: собор, церква Святої Анни, церква Св. Луки тощо.Тут же знаходяться палаци і особняки, які зберегли інтер’єри і меблювання своїх епох. Княжий палац в стилі бароко зведено в XV столітті. З XIV століття відомий палац, що належав родині БИЗАНТ. У XVIII столітті граф Бескуча звів свій палац. Знамениті і прекрасні також палаци Драго, Піма, Грубонія, Гергуріна. У цих місцях нерідкі землетруси, тому палаци і храми Котора часто руйнувалися і відновлювалися, їх архітектура еклектична.
  • Гора Ловчен – один із символів країни. Вона розташована недалеко від Котора і підноситься над Которська затокою і фьордом. З неї відкриваються неповторні краєвиди на Чорногорію. І тут же розташований Національний парк Ловчен, унікальний за своїми ландшафтам і природних багатств.
  • Будва – курортне містечко з багатою історичною спадщиною. Тут збереглися будівлі від моменту заснування поселення, датованого V століттям. Старе місто і кріпосні стіни, церкви Діви Марії, Святої Трійці, Святого Івана і Святого Антона – це далеко не всі визначні пам’ятки Будви, заховані в мережі мощених вулиць і тінистих алей.
  • Скаданское озеро – обитель пеліканів. Але не тільки заповідник, де живе неймовірну кількість величних птахів, приваблює сюди туристів. Прекрасно і саме озеро. Поруч з ним є безліч стародавніх монастирів, руїн старовинних замків і мальовничих сіл.
  • Каньйони Чорногорії – окремий привід для подорожі в цю країну. Їх тут найбільша кількість в Європі. Один з найкрасивіших, великих (довжиною близько 80 км) і популярних серед туристів – каньйон річки Тара. Вона, до речі. визнана найчистішою в Європі. Тара пробила собі шлях в гірському масиві так, що висота берегів подекуди сягає 1,3 км, а ширина не перевищує 3 метрів. У списку ТОП екскурсій по Чорногорії і рафтинг по цій річці. Каньйони річок Морача, Мртвіца, плата, Сушиця, озер Візіторско, Плавськ, Рідско також унікальні. Не поступаються їм по красі джерела Алі-Паші, водоспади в горах Проклетіе, Чорні озера в національному парку «Дурмітор», льодовикові озера Горську-Очі в парку «Београдська-Гора».
  • Цетіньє і Негуш – історія і смак Чорногорії. Цетіньє – колишня столиця Чорногорії. Тут велика концентрація християнських реліквій. У Цетінського монастирі зберігається десниця Іоанна Хрестителя – пророка, який хрестив Ісуса Христа, а також частка Чесного і Животворящого Хреста Господнього. У Народному музеї збереглася Чудотворна ікона Богоматері кисті Апостола Луки. Варті уваги і інші визначні пам’ятки Цетіньє. Поруч з містом розташувалося село Негуш, батьківщина традиційного пршута (в’яленого м’яса) і сиру. Це національні страви Чорногорії.
  • Острів Святий Стефан – єдиний острів-готель в Чорногорії. Тут всі будівлі зведені не пізніше XVI століття, а в наші часи переобладнані в фешенебельні готелі.
  • Королівський парк в Мілочер – свято зелені. У парку, розбитому у французькому стилі, є унікальна колекція рідкісних рослин. Стільки відтінків зеленого ви не побачите ніде! Крім того, курорт Милочер в Чорногорії славиться Пляжем Королеви – найкращим в країні.
  • Острів Святого Миколая. Сюди можна відправитися заради мальовничій прогулянки на катері вздовж узбережжя і зміни пейзажів.

Схожі повідомлення

У Києві мами створювали порнографію, розбещуючи своїх маленьких донечок

admin2

Реклама у Фейсбук: все що бізнесу повинні знати про рекламну систему

admin

Подарунок хлопцю на першу річницю

admin

Українець у Польщі підірвав будинок молодят

admin2

За минулу добу поліцейські Львівщини відреагували на 1824 повідомлення від громадян

admin3

Експерти розповіли про особливості пристосування українського бізнесу до воєнного стану

admin

Залишити коментар