16.5 C
Lviv
28.11.2022
Стрийщина

Гірські медики отримали нові авто “швидкої допомоги”

Сьогодні, 13 жовтня, громади гірських районів Львівщини отримали нові швидкі. 10 автомобілів Toyota Land Cruiser Prado вирушили від будівлі Львівської ОДА у найвіддаленіші куточки нашої області, щоб медичні працівники могли швидко та якісно надавати допомогу на територіях.

Нові швидкі – це автомобілі класу А на базі Toyota Land Cruiser Prado. Вони укомплектовані відповідним необхідним обладнанням. Машини – повнопривідні, підвищеної прохідності на короткій базі, що дозолить забезпечувати доїзд у важкодоступні гірські райони.

«10 пунктів базування екстреної медичної допомоги, які є в гірських територіях, сьогодні отримали можливість доїжджати не на возах, не йти пішки 2-3 кілометри через ліс, а все ж таки діставатись по найскладніших дорогах до пацієнта і рятувати життя», – зазначив керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько.

«Швидкі» закупила Національна служба здоров’я України. Вартість одного обладнаного авто – 1,6 млн грн.

«Дуже важливо, що можемо забезпечити таким транспортом важкодоступні території і справді покращити надання медичної допомоги»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очільник області наголосив, що за останні два роки на Львівщині майже оновили автопарк швидких.

«Закупили 140 машин з відповідним обладнанням. Також нагадаю про  понад 260 авто Renault duster для амбулаторій. Цього року разом із цими 10 суперавтівками, вже закуплено 92 швидких. Востаннє 15 ми передавали 22 вересня. Ну, і не можу не згадати про Гелікоптер Національної поліції, який з командою Центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф, успішно евакуює повітрям»,-  розповів Максим Козицький.

Новенькі швидкі вирушили на такі пункти базування екстреної медичної допомоги: Стрілки, Старий Самбір, Турка, Бориня, Верхнє Висоцьке, Орява, Завадка, Верхнє Синєвидне, Східниця, Підбуж.

Схожі повідомлення

85% шкіл Стрийщини забезпечені захисними спорудами: висновок комісії Стрийської РВА, РУ ГУ ДСНС у Львівській області та поліції, яка проінспектували укриття закладів освіти

admin3

На Дрогобиччині перекинулося поліцейське авто

admin2

Їхав на електросамокаті: після ДТП потрапив у реанімацію

admin2

Львів: самогубство … після трьох днів служби

admin2

У Гніздичеві відкрили нову школу

admin2

Шукав гриби – знайшов боєприпас. Поблизу с. Рудники

admin2

Залишити коментар