16.5 C
Lviv
16.10.2021
Новороздільська ОТГ

Станківці-Тужанівці: Тужанівська школа

Тужанівська школа – практично нова, їй лише 32 роки. Школу звели у 1989 році, а у 2013-му повністю поміняли систему опалення завдяки виграшу у всеукраїнському конкурсі проєктів – тож виглядає школа красиво і сучасно. Крім того, цьогоріч у Тужанівській школі завдяки ще одному виграшному проєкту встановлять сучасну систему комплексної очистки води.
Директор – Іванна Михайлівна Мельник. Заступник Галина Іванівна Кардаш, яка працює тут з першого дня, – не без гордості показує класи: світлі, чисті, обладнані меблями і новою технікою, комп’ютерний клас демонструє вчитель інформатики Василь Миронович Мідик, коридори широкі, з першовересневим незабутнім запахом свіжофарбованих стін, своя їдальня, великий спортзал.

Повсюди – тематичні кутки: для читання – із широкими кріслами-мішками та книжковими стелажами, пам’ятні – до різних дат.

Один зі стендів приурочений двом учасникам АТО – односельцям Святославу Ремезу та Степану Дроняку, які навідуються в гості. Ще двоє випускників школи зараз проходять службу в зоні ООС – Петро Трухим і Володимир Колодій.

Педагогічний колектив – 19 вчителів. Учнів всього 68 (1-9-ті класи). Але кожен з них тут – особливий, бо дбають про кожного школярика.

Схожі повідомлення

Пластовий фестиваль у Новому Роздолі

admin2

8 червня на території Новороздільської ТГ (Станковецька с.р.), Жидачівської ТГ та Добромильської ТГ відбудеться земельний аукціон

admin3

Станківці-Тужанівці: Народний Дім

admin2

Чому «маршрутки», що курсують у місто з Молодинче та Рудківців, не заїжджають на «стару автобусну»?

admin3

Робоча нарада з приводу змін до оформлення житлових субсидій

admin2

У Новому Роздолі поліцейські затримали зловмисника, причетного до вбивства свого брата

admin3

Залишити коментар