16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Аеромедична евакуація МВС і МОЗ: вперше з Львівщини до Києва гелікоптером доставили немовля

«Сьогодні завдяки спільному проекту аеромедичної евакуації МВС та МОЗ зі Львова до Києва поліцейським гелікоптером Н145 доправили маленьку пацієнтку. Дівчинці лише 9 місяців.

У немовляти вроджена вада серця. Для консультації та подальшого лікування дівчинці необхідна термінова консультація столичних лікарів»,  – повідомляє пресслужба Нацполіції України у Львівській області.

«Вже об 11 годині ранку гелікоптер з 9-місячною дівчинкою сів на одному із столичних стадіонів, найближчому до Центру дитячої кардіології і кардіохірургії. А звідти машина «швидкої» довезла пацієнтку до лікувального закладу. Наразі вона проходить обстеження.

Бажаємо дівчинці  чим швидшого одужання!» – інформує медійний підрозділ поліції Львівської області.

Схожі повідомлення

Українці, припиніть срачі! Або День претензій після Перемоги….

admin2

Що означає бути українцем?

admin3

“Звірства московитів у Лівонії”, 1561 рік

admin3

Українські воїни героїчно відстоюють Харківщину: знищено більше 100 одиниць техніки військ РФ, сотні вбитих ворогів

admin3

Львівщина: 31 жовтня вогнеборці ліквідували 8 пожеж сухої трави

admin3

Арестовіч, Дугін та Корчинський:18 років тому і тепер

admin3