16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Новий “Школярик” – для Нового Роздолу

Збулося! Щоправда, уроча подія пройшла без помпезностей і кульок, проте великий жовтий автобус з написом кольоровими буквами “Шкільний автобус” проїхався містом, привертаючи увагу всіх, сам як велика жовта кулька.

Сьогодні, 7 жовтня, зранку біля Львівської облдержадміністрації заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко вручив представникам відділів освіти 11-ти громад Львівської області ключі та документи від автобусів “Школярик”.

Автобуси закупив департамент освіти і науки ЛОДА  за кошти освітньої субвенції з державного бюджету на засадах співфінансування з місцевих бюджетів. Внесок Новороздільської міської ради становив 230 тисяч гривень, тоді як повна вартість автобуса – майже 1,9 млн грн.

Згідно постанови автобус має бути закріплений за навчальним закладом, у нас попередньо – за ЗШ №5. Загалом у місті 208 дітей доїжджають на навчання у міські школи, – прокоментувала Галина Панчишин. – З них 88 – у Новороздільську ЗШ №3, 53 учні – у ЗШ №5. Переважно це школярі з Підгірців, Берездівців та інших сіл нашої ОТГ.

Від Нового Роздолу ключі отримала начальник міського відділу освіти Галина Панчишин. І приїхала уже “Школяриком” до міста (за кермом – начальник транспортної дільниці КП “Розділжитлосервіс” Іван Смик).

Салон – ще із специфічним запахом, усі крісла обтягнуті поліетиленом, до кожного сидіння (їх є 31) паски безпеки. Світло, просторо. Здійснилася давня мрія Нового Роздолу.

Автобус одразу прибув на подвір’я храму Різдва Пресвятої Богородиці, де о. Роман Штігер освятив новинку, з побажаннями добра і легких доріг.

А потім відбув на стоянку – до підприємця Степана Семерака, котрий безкоштовно надаватиме цю послугу.

Схожі повідомлення

Негода внесла корективи – велопробіг переноситься

admin2

Світлій пам”яті воїна Василя ПРАЦЬОВИТОГО

admin3

“Веселка” тримає марку

admin2

На фронті загинув смертю хоробрих новорозділець Володимир БРАТЦІВ

admin3

НА ЛЬВІВЩИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БПД

admin2

Просять розшукати велосипед і … злодія

admin2

Залишити коментар