16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю Вас з чудовим святом – Днем вчителя!

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян.

Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги.І хоча людина вже народжується особистістю, роль учителя ніколи не перестане бути важливою, необхідною та в деяких випадках навіть ключовою.

Ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і доброзичливих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості, направляєте та ведете шляхами хороших досягнень, високих результатів.

Тож нехай ваша нелегка, але важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними.
Щиро зичу вам терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас сторицею! Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою. Хороших, добрих, творчих вам учнів! А в родині – душевного спокою, міцної підтримки, щастя та благополуччя!

Здоров’я, любові, достатку і всіх вам благ!

З повагою, міський голова Ярина ЯЦЕНКО

Схожі повідомлення

З приводу статті Василя Мельника «Майстри, як і котли опалення, бувають різні. А збитки несе споживач», надрукованій у   «Віснику Розділля» у номері від 21 жовтня 2022 року

admin3

Щасливої тобі долі, Анничко!

admin3

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

admin3

У Львові розпочали асфальтувати ями на дорогах

admin2

Новороздільська громада – графіки відключень

admin2

Новороздільська комісія з ТЕБ та НС: щоранку о 10.00 Гімн України і комендантська година

admin2

Залишити коментар