16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Не футболом єдиним…

Вітаю Новороздільську команду дівчат з волейболу з поверненням на всеукраїнську волейбольну арену!, – йдеться у повідомленні міського голови Ярини Яценко на своїй сторінці у Facebook ( у заголовку до допису Ярина Володимирівна тонко натякає на успіхи місцевого клубу ФК “Новий Розділ, який, нагадаємо, у цьому році вже завоював Кубок Мікльоша та звання чемпіона Третьої ліги Львівської області).

Колись ми часто чули про успіхи Новороздільських волейболісток. Та і тепер випускниці волейболу ДЮСШ гідно представляють інші клуби і навіть молодіжну збірну на волейбольній арені. А із власною участю команди якось не складалося.

І ось, маємо хорошу новину: Команда Новороздільської ДЮСШ з волейболу 2010 року народження під керівництвом Краснопольського Сергія Миколайовича бере участь в змаганнях Дитячої Ліги Чемпіонату України.

Перший із чотирьох турнірів відбувався в Івано-Франківську. Наша команда здобула перемогу у трьох з п’яти ігор. А отже, великі перемоги попереду.

Вірю в наших дівчат і успіх Новороздільського волейболу!

Схожі повідомлення

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 15 грудня 2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

 «Андрій був цікавою, багатогранною особистістю. До того ж, він мав виразну проукраїнську позицію…»

admin3

Молодь знімає документальний фільм про Новий Розділ

admin2

«Урожайний» день Новороздільського пологового відділення

admin2

Про чергову сесію міської ради, яка відбулася 29 червня, та основні прийняті рішення:

admin3

Зіграй в футбол – стань Миколаєм для дітей!

admin3

Залишити коментар