16.5 C
Lviv
06.12.2021
Новороздільська ОТГ

Базова картосхема територіальної громади

І Новороздільської теж

Наявність картосхеми територіальної громади – один із важливих інструментів планування їх розвитку. “Сьогодні відбулась презентація таких картосхем, які стануть базовими для кожної громади” – повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

«До сьогодні була відсутня будь-яка картографічна основа для всіх територій територіальних громад, яку можна було б використовувати як у поточній роботі, так і при плануванні місцевого розвитку. Внаслідок нового адмінтерустрою більшість громад змінили свій склад та площу територій. Тому власна картосхема, на якій буде позначено межу громади, всі населені пункти, автомобільні дороги, інфраструктурні об’єкти, водні та лісові ресурси тощо, допоможе їм більш планомірно розвиватися. Це дуже важливий ресурс для громад, який вперше представлений в Україні», – зауважив заступник Міністра. 

Зазначимо, картосхеми кожної територіальної громади доступні на порталі «Децентралізація» та готові до друку в оригінальному масштабі (файли формату PDF із масштабами від 1 : 5 000 до 1 : 125 000), а також у вигляді картинки (файл формату JPEG), яку можна використовувати у презентаціях чи текстових документах. 

Схожі повідомлення

В селі Гранки-Кути згорів Мерседес

admin2

У День пам’яті та примирення у Новому Роздолі вшанували жертв Другої світової війни

admin2

Валентині Савеліївні ЩЕРБАКОВІЙ – 80!

admin3

Реконструкція центральної площі Нового Роздолу: відучора після нетривалої перерви процес продовжився!

admin3

У Тужанівцях на благодійному концерті зібрали кошти для Вікторії Полюги

admin2

Поліцейський офіцер Новороздільської ОТГ? Цілком можливо…

admin3

Залишити коментар