16.5 C
Lviv
04.03.2024
Україна

Де купити фіскальний реєстратор у Києві і містах України від виробника?

У процесі ведення бізнесу використовується різноманітна електронна техніка. Йдеться про пристрої, які реєструють операції і допомагають вести облік господарської діяльності.

Крім звичних касових апаратів, досить часто використовуються фіскальні реєстратори. Це девайси, які друкують фіскальний чек з великою швидкістю.

Якщо виникла необхідність купити фіскальний реєстратор недорого, переходьте на сайт інтернет-магазину Гера-Сервіс. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір електронного обладнання за доступними цінами. Ми пропонуємо сертифіковані апарати відомих брендів за найвигіднішими цінами. Вже сьогодні ви можете замовити фіскальний реєстратор з гарантією виробника і можливістю замовлення сервісного обслуговування.

Фіскальний реєстратор або касовий апарат: чи є різниця?

Фіскальні реєстратори відрізняються від касових апаратів. Вони, по суті, являють собою фіскальні принтери, які управляються спеціальною системою або ПК касира. На всіх без винятку реєстраторах встановлюється програма 1С або інша система обліку. Робоче місце продавця при використанні фіскальних реєстраторів має бути обладнано комп’ютером. Саме він і контролює роботу реєстратора, який не може працювати в автономному режимі. Всі без винятку операції касир проводить через комп’ютер.

За великим рахунком, реєстратор просто отримує команду від ПК. Після – роздруковує чек покупки і фіксує в фіскальну пам’ять інформацію про кількість та вартість реалізованої продукції. Ця інформація наочно відображається на моніторі персонального комп’ютера.

Фіскальні реєстратори з каталогу https://gera-service.com.ua/ua/fiskalne-obladnannia/fiskalni-reiestratori/ від компанії Gera Service мають і інші не менш важливі особливості:

  • висока швидкість друку (в порівнянні з типовими касовими апаратами);
  • більш зручна і проста система обліку розрахункових операцій та управління цінами.

Крім того, більшість сучасних моделей реєстраторів дозволяють друкувати не тільки чеки, але й також купони на знижки, графічні картинки, дозволяючи тим самим реалізувати в життя всілякі маркетингові активності.

Фірма Гера Сервіс пропонує увазі середнього і дрібного бізнесу недорогі фіскальні реєстратори з розширеним функціоналом. Це відмінне рішення для супермаркетів, аптек, інтернет-магазинів, закладів громадського харчування, точок видачі товару з великим потоком людей.

Якщо ви хочете купити фіскальний реєстратор без зайвих проблем, на сайті компанії Gera-Service вам запропонують електронне обладнання за цінами виробника, з доставкою та підключенням в будь-якому регіоні країни. Ми працюємо в сфері продажу електронного обладнання для бізнесу не перший рік і точно знаємо, яка техніка заслуговує вашої уваги.

Переваги співпраці з Gera Service

Щодня послугами нашої компанії користуються десятки клієнтів. Ми пропонуємо не тільки продаж, а також сервісне обслуговування та ремонт контрольно-касової апаратури та іншого електронного обладнання.

З огляду на велику кількість компаній, які працюють в цьому напрямку, багато клієнтів при виборі враховують виключно вартість послуг і техніки. Насправді варто звертати увагу не тільки на ціни, а також на якість.

Наша компанія пропонує весь спектр послуг за доступними розцінками. У нас ви можете купити електронне обладнання для невеликого магазину або підприємства будь-якої галузі. Надалі ви зможете обслуговуватися фахівцями нашої компанії не тільки недорого, але і якісно.

Завдяки великому досвіду роботи, наявності необхідних матеріалів, наші майстри виконують роботи будь-якої складності в найкоротші терміни.

Ми готові запропонувати кожному клієнту:

  • якісне сервісне обслуговування;
  • великий вибір електронного обладнання;
  • оперативне виконання замовлень і уважний підхід до кожного клієнта;
  • широкий спектр супутніх послуг;
  • максимально вигідні і зрозумілі умови співпраці.

Схожі повідомлення

26 липня в Львівському ОХМАТДИТі запрацювала Кризова кімната, дружня для дитини: тут працюватимуть з дітьми, які зазнали особливих страждань

admin3

З січня по 27 листопада 2021 року поліцейські Львівщини відкрили 232 кримінальні провадження за фактами використання підроблених свідоцтв про вакцинацію

admin3

Журналісти і нардепи “ЄС” вимагають від Концерну РРТ відновити мовлення “Прямого”, “Еспресо” і “5 каналу”

admin3

Українці розмовляють українською

admin3

Загибель шахтаря: 18 грудня на шахті у Червонограді на глибині 500 метрів загинув 35-річний гірник. Поліцейські проводять розслідування

admin3

Грошові перекази в Україну: звідки заробітчани шлють гроші…

admin2

Залишити коментар