16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

Допомоги потребує побитий 21 вересня біля “китайської стіни” юнак

З проханням звертаються мешканці Гранки-Кутів.

Саме їх односельця, 22-річного Михайла Яременка, жорстоко побили у ніч з 20 на 21 вересня у Новому Роздолі біля “китайської стіни”.

Добрий, щирий, небайдужий до чужої біди, хороший син, брат та вірний друг, так його характеризують знайомі і односельці. “Колишній вівтарник, умхівець, випускник умхівських таборів та просто добрий приятель” – додає отець Ростислав Височан. “Мій найкращий помічник у всіх заходах: Повстанська ватра, Рейд Шуха, Кубок Героїв Крут, Кубок Захисників України, Велодень у Новому Роздолі та багатьох інших заходів, найкращий гуртківець“, – додає керівник гуртка мандрівників Богдан Іваницький.

Кожна гривня допоможе врятувати йому серце, і життя!

Діагноз, поставлений у львівській лікарні: забій в скроневій ділянці лівої півкулі, перелом правої слізної кісточки, перелом стінок обох гайморових пазух з двобічним гематосиносом, гематома головного мозку та набряк серця.

За три тижні потрібно назбирати для лікування суму у 2,5 тис американської валюти.

Просять про молитву та фінансову допомогу для проведення операції.

Реквізити сестри Михайла Крук Ірини: 5168755466069370

А також будь-яку інфоормацію про бійку, про нелюдів, хто був свідком…

Взагалі, міській поліції слід докласти максимум зусиль, аби віднайти злочинців, і не лише покарати по закону, але й примусити компенсувати усі матеріальні та моральні витрати.

Хоча – хіба можливо вичислити моральну сторону біди для батьків, чий син у реанімації бореться за життя..??

Активіст Гранки-Кутів Володимир Щіпний поінформував: ініціативна група села (Мохналь Назар, Лаба Андрій, Попович Маряна, Шиманська Леся, Щіпний Володимир) одноголосно вирішила гроші в сумі 6940 гривень, які були зібрані на експертизу гранту повітря відходів горе-підприємства “Еко Пром Груп” на колишній цегольні, передати потерпілому Яременку М. Д. Додавши, що експертизу провели БЕЗКОШТОВНО і, головне, в користь сільської громади.

Дуже хочеться вірити, що практика безнаказанних бійок і навіть вбивств не продовжуватиметься у нашій громаді (згадаймо хоча б про незавершене розслідування вбивства 44-річного Руслана також під час нічної бійки – 13 вересня минулого року на вул. Л.Українки).

Схожі повідомлення

Канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, першого єпископа Маріяна Бучека та інших польських отців

admin3

Три дні – без газу

admin2

Медаль для 94-літньої новороздільчанки

admin2

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

Не запускайте дронів!!! Офіційна заборона

admin2

Співчуття директору школи….

admin2

Залишити коментар