16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Допомоги потребує побитий 21 вересня біля “китайської стіни” юнак

З проханням звертаються мешканці Гранки-Кутів.

Саме їх односельця, 22-річного Михайла Яременка, жорстоко побили у ніч з 20 на 21 вересня у Новому Роздолі біля “китайської стіни”.

Добрий, щирий, небайдужий до чужої біди, хороший син, брат та вірний друг, так його характеризують знайомі і односельці. “Колишній вівтарник, умхівець, випускник умхівських таборів та просто добрий приятель” – додає отець Ростислав Височан. “Мій найкращий помічник у всіх заходах: Повстанська ватра, Рейд Шуха, Кубок Героїв Крут, Кубок Захисників України, Велодень у Новому Роздолі та багатьох інших заходів, найкращий гуртківець“, – додає керівник гуртка мандрівників Богдан Іваницький.

Кожна гривня допоможе врятувати йому серце, і життя!

Діагноз, поставлений у львівській лікарні: забій в скроневій ділянці лівої півкулі, перелом правої слізної кісточки, перелом стінок обох гайморових пазух з двобічним гематосиносом, гематома головного мозку та набряк серця.

За три тижні потрібно назбирати для лікування суму у 2,5 тис американської валюти.

Просять про молитву та фінансову допомогу для проведення операції.

Реквізити сестри Михайла Крук Ірини: 5168755466069370

А також будь-яку інфоормацію про бійку, про нелюдів, хто був свідком…

Взагалі, міській поліції слід докласти максимум зусиль, аби віднайти злочинців, і не лише покарати по закону, але й примусити компенсувати усі матеріальні та моральні витрати.

Хоча – хіба можливо вичислити моральну сторону біди для батьків, чий син у реанімації бореться за життя..??

Активіст Гранки-Кутів Володимир Щіпний поінформував: ініціативна група села (Мохналь Назар, Лаба Андрій, Попович Маряна, Шиманська Леся, Щіпний Володимир) одноголосно вирішила гроші в сумі 6940 гривень, які були зібрані на експертизу гранту повітря відходів горе-підприємства “Еко Пром Груп” на колишній цегольні, передати потерпілому Яременку М. Д. Додавши, що експертизу провели БЕЗКОШТОВНО і, головне, в користь сільської громади.

Дуже хочеться вірити, що практика безнаказанних бійок і навіть вбивств не продовжуватиметься у нашій громаді (згадаймо хоча б про незавершене розслідування вбивства 44-річного Руслана також під час нічної бійки – 13 вересня минулого року на вул. Л.Українки).

Схожі повідомлення

Щодо чуток про Новороздільську лікарню: Ярина Яценко розставляє крапки над «і» стосовно змін у організаційній структурі та скорочення чисельності персоналу

admin3

Світлої пам’яті воїн Ігор МАКОГІН. Післяслово 

admin3

Якщо по – чесному, ФК “Новий Розділ” програв ФК “Турбо” з рахунком 1:2 по грі. Мабуть, тренерський “розбір польотів” поєдинку погодиться із таким вердиктом

admin3

Наші Герої! Післяслово… Василь Сколоздра…

admin2

Натепер у шпиталях Польщі перебувають на лікуванні 24 українця, які постраждали внаслідок смертельної ДТП з рейсовим автобусом «Познань – Херсон»

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО:«Якщо судити по грі,  то нічию із ФК «Кохавинка» вважаю повним непорозумінням. Якщо говорити про амбітну мету  клубу у Чемпіонаті, то надалі наша команда повинна не допустити схожих «не фартових» матчів»

admin3

Залишити коментар