16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

Студент з Львівщини помер після вакцинації

В Українському гуманітарному інституті, що під Києвом, повідомили, що після вакцинації від коронавірусу помер 19-річний студент Володимир Сало. 

Про це йдеться на офіційному сайті навчального закладу. 

В інституті повідомили, що 19-річний хлопець 13 вересня о 14:30 вакцинувався від коронавірусу. Ввечері його стан погіршився. 

“До вечора почувався добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала Вову годину“, – йдеться у повідомленні. 

Відомо, що хлопець навчався на 3 курсі за спеціальністю “філологія”. Він був родом з багатодітної родини з с. Добросин Жовківського району Львівської області. Про хлопця в навчальному закладі відгукуються лише позитивно. 

“Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною. Володимир був дуже добрим і чуйним. Декілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на Святі подяки в Києві 12 вересня”, – йдеться у повідомленні. 

В інституті додали, що попередня довідка про причину смерті вказує: “серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Схожі повідомлення

Ірина ГРИМАК на Вулецьких пагорбах вшанувала пам’ять розстріляних львівських професорів

admin3

Як вибрати якісний сервісний центр для ремонту iPhone : поради

admin

Вчора у Золочеві та побіля Червонограда трапилось 2 випадки отруєння чадним газом. Усі потерпілі перебувають у лікарнях

admin3

Рожеві калюжі на Рівненщині: красиво чи небезпечно?

admin2

Посадовці “Укрзалізниці” постануть перед судом за украдені 60 млн грн

admin2

Оператор 1С: все, що треба знати

admin

Залишити коментар