16.5 C
Lviv
23.09.2023
Україна

Студент з Львівщини помер після вакцинації

В Українському гуманітарному інституті, що під Києвом, повідомили, що після вакцинації від коронавірусу помер 19-річний студент Володимир Сало. 

Про це йдеться на офіційному сайті навчального закладу. 

В інституті повідомили, що 19-річний хлопець 13 вересня о 14:30 вакцинувався від коронавірусу. Ввечері його стан погіршився. 

“До вечора почувався добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала Вову годину“, – йдеться у повідомленні. 

Відомо, що хлопець навчався на 3 курсі за спеціальністю “філологія”. Він був родом з багатодітної родини з с. Добросин Жовківського району Львівської області. Про хлопця в навчальному закладі відгукуються лише позитивно. 

“Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною. Володимир був дуже добрим і чуйним. Декілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на Святі подяки в Києві 12 вересня”, – йдеться у повідомленні. 

В інституті додали, що попередня довідка про причину смерті вказує: “серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність”. Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Схожі повідомлення

Дива технологій: велодоріжка, яка світиться в темряві та заряджається від сонця

admin2

Мама 4-річного загиблого хлопчика, яка погодилася віддати його серце для пересадки, перед операцією сказала лікарям: “Хай у вас все вийде!”

admin3

“Відрядження» до Таїланду Миколи Тищенка ми «обсмоктали» з усіх боків. А тепер пропоную обговорити роботу самого посольства

admin3

Журналіст Портников знайшов “прослушку” у квартирі у Львові, де проживає з початку війни. ФОТО

admin3

“Воїни світла! Воїни добра!” – нарешті зазвучали українською

admin2

Антоній ГОЛКОВ – абсолютно звичайний геній з новороздільським корінням, який живе з батьками у Німеччині

admin3

Залишити коментар