16.5 C
Lviv
29.05.2023
Стрийщина

Тарас Батенко: «Спалювання відходів поблизу домівок с. Гранки – Кути є недопустимим»

13 вересня село Гранки-Кути відвідала велика делегація депутатів Львівської обласної ради, представників народного депутата України Тараса Батенка, обласного департаменту екології та Державної екоінспекції у Львівській області. Спільно вони проінспектували підприємство «ЕКО ПРОМ ГРУП», яке займається утилізацією відпрацьованих шин та інших відходів на колишньому цегельному заводі. За словами мешканців, підприємство не має жодних дозвільних документів на здійснення даної діяльності.

З ініціативи Тараса Батенка обласні депутати з партії «За майбутнє» Анастасія Пляцок та Тарас Подвірний організували виїзну комісію за участі посадовців екологічного напрямку.

«Як депутат обласної ради я звернулася до спеціалістів Державної екологічної інспекції у Львівській області. Ми сьогодні побачили тут купи відходів. Фахівці зроблять заміри та візьмуть зразки ґрунту на аналіз. Треба вивести цей конфлікт у правове поле. Ми відстежуватимемо, як вирішуватиметься проблема, переглянемо звіти експертиз екологів та будемо звертатися у відповідальні інстанції, щоб припинити забруднення середовища», – зазначила Анастасія Пляцок.

Заступник голови комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу, юрист Тарас Подвірний зазначив, що фірма третій рік ніяк може вийти ані з «тестового режиму роботи», ані отримати ОВД (документ про оцінку впливу на довкілля), ані будь-яких ліцензій на ведення даного бізнесу.

Додамо, що станом на сьогодні відкрито кримінальне провадження за статтею 236. Порушення правил екологічної безпеки. Народний депутат України Тарас Батенко додав: «Ми сподіваємось на швидке розслідування справи та притягнення винних до відповідальності. Якщо підприємство займається утилізацією небезпечних відходів, то йому не місце біля домівок людей!».

Назар ПРИТУЛА

Схожі повідомлення

Продається (недорого!)

admin3

Стрийський район: вогнеборці ліквідували займання в господарській будівлі у с.Дашава

admin3

У Миколаєві на концерті зібрали майже 80 тис грн для ЗСУ

admin2

“Гастролери” на Львівщині: затримано після чергової крадіжки…

admin2

На Львівщині планують закрити майже 30 шкіл

admin2

У Стебнику чоловік обікрав будинок

admin2

Залишити коментар