16.5 C
Lviv
08.06.2023
Україна

У Львові, селах – Пісочна, Дроговиж, Брюховичі та Голубиця виявили застарілі боєприпаси

Днями такий небезпечний «урожай» виявили «надзвичайники»  у Львові та низці сіл Львівщини. Як повідомляє прес служба ГУ ДСНС України у Львівській області:

«8 серпня о 11:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в м. Львові на вул. Стрийська, 148 під час земляних робіт в парку Боднарівка, виявлено предмет ззовні схожий на боєприпас часів II Світової війни.

На місце події було направлено оперативну групу ДСНС Львівщини, працівники якої ідентифікували небезпечну знахідку, як 81 мм мінометну міну часів II Світової війни.

Небезпечна знахідка знаходилась на відстані 40 м від церкви та 100 м від дороги.

Цього ж дня о 16:00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України боєприпас вилучено та знищено встановленим порядком.

Також,8 серпня о 10:59 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Дроговиж Стрийського району під час земляних робіт в полі, на відстані 300 м від житлових будинків та 200 м від дороги виявлено предмет,ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

Цього ж дня о 18:14 надійшло повідомлення, що в с. Пісочна Стрийського району під час земляних робіт на приватному господарстві, на відстані 15 м від житлових будинків виявлено 16 предметів ззовні схожих на патрони від гвинтівки часів II Світової війни.

О 19:32 надійшло, ще одне повідомлення, що в с. Голубиця Золочівського району під час земляних робіт в полі, на відстані 500 м від житлових будинків та 40 м від дороги виявлено предмет,ззовні схожий на артилерійський снаряд часів II Світової війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та їх знищення.

Водночас, 8 вересня під час планового розмінування території в лісовому масиві в сел. Брюховичі Львівського району виявлено 152 мм артилерійський снаряд та авіаційну бомбу часів II Світової війни. Піротехнічною групою ДСНС України боєприпаси вилучено та знищено встановленим порядком.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує, що боєприпаси часів війни, незважаючи на розміри та значний вік, вкрай небезпечні. Натрапити на них можна в різних місцях.

У разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку Службу порятунку за номером “101”.

Схожі повідомлення

У Львові 14-річна школярка кинулася під потяг , тому що її наміру лягти у лікарню не підтримав батько (про це вона повідомила у передсмертному відео)

admin3

За вчора, 27 грудня, щеплення від «ковіду» отримали 2029 мешканців Львівщини

admin3

Сьогодні від кулі російських окупантів загинув український захисник

admin1

“Воїни світла! Воїни добра!” – нарешті зазвучали українською

admin2

Таких, як Медведчук треба просто “ставити до стінки” – Дмитро Ярош

admin1

Перемовини між Україною та Росією розпочнуться в найближчі хвилини, – Веніславський

admin3

Залишити коментар