16.5 C
Lviv
05.12.2023
Україна

Яку українцям потрібно зарплату?

Провівши опитування, встановили, яку українці вважають достатньою для комфортного життя зарплату – вона має  становити 25 тис. грн

Найвищі запити у людей середнього віку – 35-54 років – 30 тис. грн.

Наймолодших (18-24 роки) та старших (55-60 років) респондентів влаштує заробітна плата у 20 тис. грн. Про це йдеться у дослідженні компанії Gradus Research.

Найбільше грошей потрібно для комфортного життя у столиці. Жителі Києва визначили бажану щомісячну платню на рівні 35 тис. грн. Зазначимо, середня зарплата у нашій державі у 2021 році становила 14 тис. грн.

Щодо окремих галузей, то бажаний рівень зарплати досягнутий в автотранспорті, в індустрії інформації та телекомунікацій, а також у фінансовому та страховому секторах.

Згідно з опитуванням, 91,7% респондентів вважають, що в 2022-му зростуть ціни на продукти харчування. Причому чим старша група, то більше вона схильна вибирати відповідь “сильно зростуть”.

Найбільш песимістично налаштовані мешканці північних областей України. Цікаво, що жоден респондент із цієї території не вибрав варіант, що ціни можуть знизитися.

“Звиклі до інфляції цін та девальвації національної валюти українці традиційно не хочуть зберігати заощадження у гривні: це вибір лише 6,9% порівняно з 41,8% для долара. Але при цьому молоді наші респонденти вірять у гривню: у віковій групі 18-24 вдвічі більше людей (15,9%) порівняно з рештою готові економити “на старість” у цій валюті”, – каже директорка Gradus Research Євгенія Близнюк.

У грудні 2021 року в Україні найвища зарплата була зафіксована у галузі “Фінансова та страхова діяльність”. Її розмір склав 31 274 грн, що на 7 855 грн більше, ніж місяцем раніше.

Ба більше, її розмір на 13 821 грн перевищив середню зарплату по Україні, яка становила 14 282 грн. Тобто фінансисти та страховики отримали майже дві середні українські зарплати.

Схожі повідомлення

24 лютого – дата зламу світової історії: очима сержанта Маркуса

admin2

На Івано-Франківщині розгорнули 16 контрольно-пропускних пунктів, у зв’язку з загостренням коронавірусу.

admin1

У Львові, селах – Пісочна, Дроговиж, Брюховичі та Голубиця виявили застарілі боєприпаси

admin3

Людина, використовуючи Божі дари, повинна прагнути до самовдосконалення

admin3

Цих вихідних, 5-6 червня, масові центри вакцинації працюватимуть у 10 містах

admin2

«Сад Божественних пісень» для Ольги Берези

admin3

Залишити коментар