16.5 C
Lviv
04.06.2023
Україна

Ну що любі мої, ми вирішили, що переходимо на новий календар, тому хочу вам повідомити коли буде Різдво, Великдень, Покрови

“Раніше казали польські (католицькі) і українські (православні) свята, а сьогодні кажуть – українські і московські свята. Новий календар буде українським, а ті, хто залишаються на старому – трішечки на московському”, – заявив ВВС Україна митрополит Вінницький Симеон на початку архиєрейського собору ПЦУ в Києві, який ухвалив рішення перейти на новий церковний календар, йдеться у повідомленні https://info24.co.ua.

Православна церква України – найпопулярніша релігійна організація країни – сьогодні затвердила повний перехід на новий календар. Раніше про таке ж рішення повідомила Українська греко-католицька церква.

Тож вже з 1 вересня більшість християн України можуть почати відзначати релігійні свята по-новому. Різдво буде 25 грудня, а не 7 січня. Так само змістяться й інші свята – такі як Покрова (1 жовтня), Водохреще (6 січня) і Миколая (6 грудня).

Але це не стосуватиметься Великодня і деяких інших свят, зокрема Трійці. Далі ми пояснимо, чому саме їх відзначатимуть по-старому.

Схожі повідомлення

Як вибрати підходящий позашляховик?Популярні варіанти

admin

Українська ППО збила ворожий безпілотник у районі Одеси

admin3

Дієва опіка: для 3-х дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, куплять квартири

admin3

Кінець російської імперії

admin3

У Львові поліцейські врятували життя 70-річній жінці, яку погрожував вбити 40-річний син

admin3

ФСБ РФ заявляє про затримання консула України в Петербурзі

admin3

Залишити коментар