16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

Світлій пам’яті Якова Антоновича КРУЧОКА (05.06.1946 – 27.08.2021рр.)

27 серпня відійшов у вічність Яків Антонович  КРУЧОК – людина, яка у історії  заводу «Сигнал» займає особливе місце.

 Кількадесят років тому з – посеред групи  спеціалістів, які після завершення навчання у Львівському політехнічному інституті були скеровані працювати на новороздільському молодому  підприємстві і згодом склали основу фахового кадрового потенціалу та  майбутніх виробничих досягнень, Яків Антонович вирізнявся цілеспрямованістю, вмінням мобілізувати колектив на виконання поставлених завдань,  інколи навіть наперекір обставинам.

Після призначення  Якова Антоновича директором підприємство отримало новий імпульс розвитку: виробничий процес значно оптимізувався, були вишукані додаткові резерви для нарощування потужностей. Завод «Сигнал» у ці роки досяг високого рівня технологічності, було сформовано плеяду талановитих менеджерів, збережено кадровий потенціал, що в подальшому  дало можливість подолати труднощі перехідного періоду і згодом  залучити потужного інвестора, який натепер є одним з найуспішніших у регіоні.

Перед відходом на заслужений відпочинок Я. Кручок з 1998-го по 2021 роки працював заступником генерального директора з фінансово – економічних питань Львівського об’єднання радіотехнічної апаратури (ЛОРТА).

До крайнього дня земного буття Яків Антонович не поривав контактів із новороздільським підприємством, телефонував заводчанам, з якими провів кращі роки, з якими завод демонстрував виробничий поступ. Тепер обірвалася і ця комунікаційна нитка, проте Яків Антонович назавжди залишиться у наших серцях…

     Працівники колишнього Новороздільського заводу «Сигнал»

Схожі повідомлення

Чергове засідання комісії з ТЕБ та НС: “дистанційка”, посилення карантину і “сюрпризи” “Нафтогаз Тепло”

admin2

Неймовірний новороздільський квартет саксофоністів

admin2

Володимир БРАТЦІВ: короткий, як спалах, життєвий шлях юного Героя

admin2

Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Новороздільській міській бібліотеці

admin2

Новороздільська громада попрощалась з військовослужбовцем ЗСУ Миколою УМІНСЬКИМ

admin3

Благодійний концерт – у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар