16.5 C
Lviv
02.10.2023
Новороздільська ОТГ

Подарунок у День Незалежності – ключі від квартири учаснику АТО з Нового Роздолу

Урочиста позачергова 10-та сесія Новороздільської міської ради, серед інших приємних подій святкового дня, особливо відзначила приємну подію – вручення ключів від квартири учаснику АТО, новороздільцю Тарасу ПІДЗАРИСТОМУ.

Юнак уже давно перебував на квартирній черзі. Оскільки у сімї є особа з інвалідністю, він мав право першочергового отримання житла. Тарас, дружина Наталя і їх маленька донечка неймовірно тішаться власному помешканню. Щоправда, так склалося, що молодий чоловік (якому наступного тижня виповниться лише 25 років) змушений заробляти на життя за межами краіни, як і багатьом нашим землякам, тож за подарунком – ключами від квартири – вийшла дружина з донечкою.

Згідно державної програми вартість придбаного житла – трикімнатної квартири на вул. Шептицького, оплачували спільно: 50 відсотків – власник квартири, 30% – з обласного бюджету і 20% – з міського бюджету. З початку року депутати заклали на програму придбання житла учасникам АТО 227 тис грн. До речі, вартість знайденого учасником АТО житла дозволила зекономити бюджетні кошти.

Схожі повідомлення

Терміновий збір на тепловізор для воїна-земляка

admin2

Станківці-Тужанівці-Підгірці: адміністративний “портрет”

admin2

ФК “Новий Розділ” поступився СФК “Трускавець” – 0:1. Але наша команда була таки кращою, проте цього замало…

admin3

Привітання міського голови Ярини Яценко з Днем місцевого самоврядування

admin3

Благодійність для ЗСУ: авто від берездівецької родини

admin2

Віроломний північний сусід ніколи не упокорить українців. А пам’ять про смертний гріх комуністичного режиму Кремля – мільйони невинно убієнних голодом – житиме вічно. Це злочин без терміну давності

admin3

Залишити коментар