16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Подарунок у День Незалежності – ключі від квартири учаснику АТО з Нового Роздолу

Урочиста позачергова 10-та сесія Новороздільської міської ради, серед інших приємних подій святкового дня, особливо відзначила приємну подію – вручення ключів від квартири учаснику АТО, новороздільцю Тарасу ПІДЗАРИСТОМУ.

Юнак уже давно перебував на квартирній черзі. Оскільки у сімї є особа з інвалідністю, він мав право першочергового отримання житла. Тарас, дружина Наталя і їх маленька донечка неймовірно тішаться власному помешканню. Щоправда, так склалося, що молодий чоловік (якому наступного тижня виповниться лише 25 років) змушений заробляти на життя за межами краіни, як і багатьом нашим землякам, тож за подарунком – ключами від квартири – вийшла дружина з донечкою.

Згідно державної програми вартість придбаного житла – трикімнатної квартири на вул. Шептицького, оплачували спільно: 50 відсотків – власник квартири, 30% – з обласного бюджету і 20% – з міського бюджету. З початку року депутати заклали на програму придбання житла учасникам АТО 227 тис грн. До речі, вартість знайденого учасником АТО житла дозволила зекономити бюджетні кошти.

Схожі повідомлення

Вчитися ніколи не пізно, а деколи – ще й необхідно, особливо коли від твого професіоналізму залежать тисячі споживачів

admin3

З приводу статті Василя Мельника «Майстри, як і котли опалення, бувають різні. А збитки несе споживач», надрукованій у   «Віснику Розділля» у номері від 21 жовтня 2022 року

admin3

Рятувальники завітали до новороздільських школярів

admin2

З прийдешнім Новим Роком, шановна громадо!

admin3

“Тавор” отримав благочинного “Оскара”

admin2

Бокс: у фіналі Євген Розлуцький поступився супернику за очками з мінімальним відривом

admin3

Залишити коментар