16.5 C
Lviv
20.04.2024
Новороздільська ОТГ

Вітання з Днем Незалежності голови Народного Руху України Андрія КОРНАТА

Народний рух України вітає націю з 30-ю річницею відновлення Державності!

У ці святкові дні хай прикрашає світ молитва за Україну,

мудре слово і щоденна робота для нових перемог!

Слава Україні!

ЗВЕРНЕННЯ

Політичної партії «Народний Рух України» з нагоди відновлення державності

Шановні Українці!

?? Завдяки жертовній боротьбі святкуємо відновлення національної державності. Україна, яка має тисячолітню історію, стала державою недоступною для імперських зазіхань. Зауважимо, що президент сусідньої держави, який нахабно заперечує нашу мову і націю, лише мавпує примітивні твердження з минулих років. Адже окрім імперських заборон української мови на державному рівні, Н.Карамзін і подібні псевдоісторики “записали” до росіян не лише київських князів, але навіть Перуна з язичницькими богами. Ті представники російської культури, які мовчки спостерігають за імперськими фантазіями кремлівського правителя розділять історичну відповідальність разом з ним.

?? Народний Рух України звернувся до українців світу з пропозицією провести 24 серпня у всіх країнах Акцію єднання під назвою «Я українець – мова моя українська – держава моя Україна». Ця акція повинна стати щорічною традицією і бути своєрідним звітом перед державою. У цей святковий день хай прикрашає світ молитва за Україну, українська вишиванка, пісня, вірш, мудре слово про нашу націю і щоденна робота, робота для держави.

?? Лідер нашої партії В’ячеслав Чорновіл писав: “Настав час вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі”. Українці вибрали дорогу свободи. Вона важка, небезпечна, але дарує впевненість, що Україна вічна і вічні українці на своїй праслов’янській землі. Як практикуючі християни і практикуючі націоналісти рухівці закликають під час святкових заходів пам’ятати, що в багатьох українських домівках чарка накрита хлібом і вічним болем відгукуються імена синів і дочок, які не повернулися з поля бою. Конкретними справами допоможемо армії, яка захищає рідну землю.

?? Основою української нації є родина і церква. З покоління в покоління передавалася молитва, народні традиції, основи культури. Саме ці чинники забезпечили неперервність і вічність українства.

?? Напередодні святкування відновлення самостійної української держави на законодавчому рівні прийнято дискусійне рішення щодо ринку землі. Складність проблеми обумовлена тим, що частина українців розуміє загрози для національної безпеки від такого закону. Водночас є люди, які бачать у цьому можливість тимчасового поліпшення рівня свого добробуту, розв’язання питань медичного забезпечення, освіти тощо. Одностайною є думка про заборону продажі землі іноземним громадянам. Народний Рух України закликає представників інших політичних партій, громадські організації до системної роз’яснювальної роботи, неперервного моніторингу ситуації, а у випадку загрози продажі української землі іноземцям розпочати підготовку до національного страйку.

?? Актуальною залишається проблема екологічної культури. Земля, ліси, вода потребують господарського ставлення на державному рівні.

?? У час пандемії створення системи медичного забезпечення європейського рівня, державна турбота про лікарів і пацієнтів сягає рівня національної безпеки.

?? Майбутнє країни залежить від вчителів, викладачів, учнів і студентів. Якісна освіта є запорукою належного рівня життєдіяльності.

?? У святкові дні доречно згадати минуле, молитвою привітати сьогодення і конкретними діями служити нації для її розквіту в найближчому майбутньому

“Від трипільської культури,

І на всі віки.Веселяться українці,

Плачуть вороги.Були злети і падіння,

Розквіт і руїна.Все минеться, все промине…

Вічна Україна”!

Слава Україні! Слава нації!

Голова Народного Руху України Андрій КОРНАТ

21.08.2021 р.

Схожі повідомлення

Нашого земляка, воїна Богдана НИКОЛИНА нагороджено відзнакою Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного “Срібний хрест”!

admin3

КП «Розділжитлосервіс» про абонплату

admin2

Різдво завершується: міську ялинку, яку високо оцінили в онлайн-конкурсі НАЙКРАСИВІША ЯЛИНКА ГАЛИЧИНИ – 2022, розібрали

admin2

В перший день зими у Новому Роздолі внаслідок пожежі травмовано чоловіка 1996 року народження

admin3

Учениця Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького Евеліна УБОГА – лауреатка і володарка І премії VI ВІдкритого регіонального конкурсу юних піаністів!

admin3

30 сесія – нотатки міського голови

admin2

Залишити коментар