16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

Коли не вистачило коштів на лікування дружини, мені допоміг колектив сантехслужби на чолі з Петром Будзаном, а також керівна ланка КП «Розділжитлосервіс»

Фактично, вперше пишу листа у газету. Але, вважаю, що про ситуацію, у якій опинилася моя сім’я, але завдяки людям доброї волі її вдалося вирішити, варто оповісти мешканцями міста.

Отже, на початку травня у моєї дружини Марії, з якою тільки рік як побралися і тепер вона перебуває у декретній відпустці, вдома раптово погіршився стан здоров’я. Медпрацівники Новороздільської міської лікарні терміново її госпіталізували, аби надати необхідну медичну допомогу в стаціонарних умовах (додам, аби не виникло зайвих розмов,  це не була  підозра на коронавірусну хворобу, а інший діагноз ).

Звісно, курс лікування дружини  вимагав застосування дорогих ліків, а заощаджень наша молода сім’я ще не накопичила. Отож виникла проблема із пошуком грошей на придбання відповідних уколів та медикаментів. Відразу скажу, що потрібні були  не такі астрономічні кошти , як часто про це показують по телевізору, але все – таки не вистачало значної суми.

Про мою проблему дізналися мої співпрацівники із сантехнічної  аварійної служби КП «Розділжитлосервіс», яку очолює П. М. Будзан, і, не зволікаючи, скинулися, хто скільки міг, аби назбирати необхідні кошти на лікування дружини. Першим ініціативу проявив Петро Михайлович, до слова, чуйна людина і справедливий керівник, яких не зустрічав раніше,  та працівники служби, з якими працюю.  Приємно, що  до збору коштів долучилася і керівна ланка КП «Розділжитлосервіс». Тому висловлюю  велику подяку, окрім моїх колег із сантехслужби,  також керівнику комунального підприємства Богдану Жуку, його заступнику Павлу Петрашу та головному бухгалтеру Ганні Бурді.

Завдяки зазначеним людям доброї волі, які надали фінансову допомогу,  зумів придбати необхідні ліки, з допомогою яких медики прискорили одужання дружини. Зараз Марія  перебуває на домашньому режимі лікування і, до речі, суворо мені  наказала, аби я усім обов’язково подякував і від її імені. Виконую прохання з великою приємністю. Бажаю усім доброго здоров’я і добробуту.

Руслан КОНИК, працівник сантехнічної служби КП «Розділжитлосервіс»

Схожі повідомлення

«Пряникове Різдво» завітало у Горішненську школу. Браво!

admin3

День міста надихнув: Берездівецька команда здобули першу перемогу на стадіоні «Хімік»

admin3

Новий Розділ: графік вимкнення електроенергії на 5 грудня

admin2

ГРАФІК відключень споживання електричної енергії по м. НОВИЙ РОЗДІЛ на 20 грудня 2022 року в разі виникнення дефіциту потужності в Західних електричних мережах

admin3

Новороздільська поліція «закрила» ялинкового руфера по імені Пєтька

admin2

Таміла АЛЕКСАНЯН: «Сумнівів щодо щепитися чи ні у мене не було…»

admin3

Залишити коментар