16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

Вітання з Днем Незалежності міського голови Ярини ЯЦЕНКО

Дорогі жителі та гості Новороздільської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України!

Ці дати втілюють в собі давнє прагнення народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом Незалежності і слави України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність.

Роки Незалежності стали для всіх нас випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність та патріотизм. Теперішні часи є, мабуть, найскладнішими за всю історію сучасної України. Усе ще палає вогнем війни схід держави. Кращі сини і дочки стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Ця війна забрала життя і наших земляків. Вони та багато інших воїнів загинули за те, щоб ми жили в незалежній і вільній країні. Вічна їм пам’ять!

У нинішній складний час поняття Незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Ми обрали новий курс розвитку і продовжуємо втілювати в життя позитивні зміни. Зробити Новороздільську громаду по-європейськи сучасною і комфортною – наше найбільше бажання і головна мета. Тільки разом ми здатні створити такі умови, щоб наші діти й онуки саме тут залишалися вчитися, працювати, створювали сім’ї, здійснювали всі свої мрії.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, єдності та взаєморозуміння! Кожній родині зичу злагоди і добра, а Україні –миру і процвітання на довгі роки!

З повагою,

міський голова Ярина Яценко

Схожі повідомлення

Світлій пам”яті воїна Василя ПРАЦЬОВИТОГО

admin3

Новий графік роботи “Нафтогаз-Тепло”

admin2

Олегу Борисовському навіки 24…

admin2

Захисникам – односельчанам – пакунки від волонтерської команди сіл Гранки Кути та Берездівці

admin3

Субвенції з держбюджету для Новороздільської ОТГ: що і де буде зроблено

admin2

З понеділка, 15 листопада школи Новороздільської ОТГ виходять на очне навчання – але не всі!!!

admin2

Залишити коментар