16.5 C
Lviv
24.04.2024
Стрийщина

Молодь, долучайся!

Міністерство молоді та спорту України спільно з громадською організацією «Український інститут міжнародної політики» та громадською спілкою «Національна молодіжна рада України», за підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» із 2017 року щорічно проводять національний конкурс «Молодіжна столиця України». У межах цього конкурсу відзначають найкраще місто для проживання та розвитку молоді.

З метою промоції національного конкурсу «Молодіжна столиця України» в різних адміністративно-територіальних одиницях України щороку організатори проводять набір регіональних координаторів конкурсу, які у своїх громадах проводять інформаційні заходи.

Прийом заявок від молодих людей віком від 14 до 35 років, які бажають стати регіональними координаторами конкурсу в регіонах України, триває до 23:00 год. 9 серпня 2021 року. Результати відбору будуть повідомлені до 15 серпня 2021 року. Реєстрація за посиланням: http://surl.li/abnst  

Більше інформації про конкурс можна дізнатися на сторінках у соціальних мережах та на офіційному сайті: http://youthcapital.org.ua

За додатковою інформацією можна звертатися на email: info@youthcapital.org.ua або за телефоном +380661347266.

Нагадаємо, метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля активного залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому та регіональному рівнях.

Схожі повідомлення

Вбив приятельку та розчленував тіло у ванній – поліцейські розкрили резонансний злочин, скоєний у Моршині

admin3

ДТП з 5 авто на вул. Кн. Ольги

admin2

І «брати наші менші» нездужають…

admin3

Незаконно рубав ліс на Стрийщині – “зробив” пожертви на ЗСУ

admin2

У м. Стрий у квартирі на 3-му поверсі виникла пожежа: вогнеборці врятували чоловіка і жінку

admin3

Вночі пограбували апеляційний господарський суд у Львові

admin2

Залишити коментар