16.5 C
Lviv
10.06.2023
Новороздільська ОТГ

Про конструктивний елемент житлового будинку, який руйнується і несе загрозу життю мешканців

Відкритий лист – звернення

Міському голові м. Новий Розділ Ярині ЯЦЕНКО

Керівнику КП «Розділжитлосервіс» Богдану ЖУКУ

Депутатському корпусу Новороздільської міської ради

Копія: Редакції міської газети «Вісник Розділля» (для висвітлення проблеми)

Мешканців багатоквартирного житлового будинку по проспекту Шевченка, 21 у м. Новий Розділ Стрийського району ,Львівської області

Мешканці будинку просять Вас організувати обстеження та забезпечити прибирання і ремонтні роботи конструктивного елементу житлового будинку, який знаходиться між І і ІІ під’їздами.

На даний час цей об’єкт знаходиться в аварійному стані та несе загрозу життю мешканців, оскільки руйнуються та обсипаються його плити перекриття.

Управителем зазначеного будинку є КП «Розділжитлосервіс», однак підприємство впродовж багатьох років не здійснює ніяких робіт з прибирання, обслуговування та ремонту цього конструктивного елементу житлового будинку.

Просимо не допустити трагедії та забезпечити / проконтролювати виконання обслуговуючим підприємством зобов’язання належного обслуговування будинку.

Фото ситуації додаються.

Відповідь просимо надати за адресою:

м.Новий Розділ, п-т Шевченка, 21 кв.№ _22_____  –  Прокопи шин М. І.______________________

                                                                                             (ПІБ мешканця)

Підписи мешканців будинку: Решовський, М. І., Кос. С. М., Яримович М., Вовк С., Олійник М. К., Тимчишин Р. Ю., Левицький М. М. (всього 34 підписи)

Схожі повідомлення

Яким був 2022 рік для мешканців Нового Роздолу

admin3

ЗАГИНУВ НАШ ГЕРОЙ – мешканець с. Берездівці

admin2

Новий Розділ: не буде води…

admin2

У «старій» частині Нового Роздолу сьогодні «вибило» світло через надмір увімкнених мешканцями електроприладів у помешканнях

admin3

Збір на авто для знаного активіста-новороздільця – воїна ЗСУ!

admin2

ДП “Благоустрій” – звіт за 2022 рік

admin2

Залишити коментар