16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Роздолянка Вікторія ХУДА – універсальна гравчиня ФК Лехія Гданськ

Українська футболістка Вікторія Худа, на правах оренди, стала новачком жіночої команди з футболу Академії Лехії Гданськ. 

  • Вікторія Худа дуже технічна та талановита, швидкісна і досить універсальна гравчиня. Її приїзд принесе команді досвід, з одного боку, і ковток свіжого повітря, з іншого, що позитивно вплине на команду та нашу гру, а отже, допоможе досягти наших цілей на цей сезон. Віка – дуже відкрита та життєрадісна людина, ми ще не дуже добре знаємо один одного, але щодня відчуваємо, що наші взаємини з нею стають все кращими. Гравці також сприйняли її дуже добре, вони роблять все, щоб вона почувалася в нашій команді як вдома, – прокоментував тренер команди Роберт Бандровський перехід української футболістки з клубу AP LOTOS Гданськ

Для довідки:Вікторія Худа (півзахисник) – 23 роки

Кар’єра: виступала за українські клуби ФК “Родина-Ліцей” (Костопіль), “Львів’яночка” (Львів), “Янтарочка” (Новояворівськ), “Ладомир” (Володимир-Волинський), ПФК “Львів”, а також за польський клуб «Академії LG» (останній клуб)

От лишень польські ЗМІ не в курсі, що Вікторія Худа – мешканка смт. Розділ, випускниця Новороздільського НВК ім. В. Труша, де і розпочала спортивну карєру гри у жіночій команді з футболу під керівництвом світлої памяті Пилипа Кризи.

Схожі повідомлення

Останній дзвоник – у Новороздільській ОТГ

admin2

Буревій у Новому Роздолі

admin2

Хотіли як краще, а вийшло, як завжди…

admin3

Березина – толока триває

admin2

НА ЛЬВІВЩИНІ ШУКАЮТЬ ВОЛОНТЕРІВ БПД

admin2

Гряде серйозне протистояння із ТОВ «Нафтогаз Тепло» за прийнятні для громади тарифи

admin3

Залишити коментар