16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

На магістральному трубопроводі ДУ-600 Новороздільської ТЕЦ тривають планові ремонтні роботи

Це повітряна магістраль, якою теплоносій подається з ТЕЦ до міста та у зворотньому напрямку. Під час опалювального сезону трубопровід зазнає значного негативного впливу, що позначається на його роботі. Під час гідравлічних випробувань, працівники цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ виявили три пошкодження.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці ТОВ “Нафтогаз Тепло” у Фейсбуці.

«Це основний магістральний трубопровід, довжина якого складає понад 5 кілометрів. Свищі ( невеликі пориви) було виявлено на зварних швах. Тому зараз ведуться роботи з усунення дефектів. Складність полягає у тому, що трубопровід прокладено у важкодоступних місцях, але це не зупиняє наших працівників. Вони розуміють, що до початку опалювального сезону усі тепломережі повинні бути справні та подавати теплоносій споживачам»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Новороздільська ТЕЦ отримала першу партію труб різних діаметрів. Їх використають для заміни аварійних ділянок теплових мереж та для ремонту обладнання Новороздільської теплоелектроцентралі.

Загалом, від початку ремонтної кампанії, працівники Новороздільської ТЕЦ вже провели ремонти на кількох аварійних ділянках теплових мереж. Зокрема, завершено роботи на розподільчих теплових мережах на ділянці ТК 48 – ТК 51 ( теплова камера).Тут замінили 70 метрів труби ДУ-159 та 20 метрів труби гарячого водопостачання ДУ- 57.

Тривають роботи на магістральних тепломережах ДУ-300, якими теплоносій надходить до старої частини міста. На цій ділянці заплановано замінити 40 метрів аварійної труби.

????Усі роботи з підготовки Новороздільської ТЕЦ та на теплових мережах міста тривають згідно із затвердженими планами.

Схожі повідомлення

Петро Волошин: «Новий Розділ і дотепер для мене, немов знайомий незнайомець, якому вдячний за все…»

admin3

Президентка Caritas Ukraine , директор БФ Карітас Стрийської Єпархії відвідали Новий Розділ. Підписано Меморандум про співпрацю між Новороздільською міською радою та Карітас Новий Розділ

admin3

Новий Розділ – початок опалювального сезону

admin2

Благоустрій у Новому Роздолі

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 13 ГРУДНЯ 2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Вітаємо з ДНЕМ СТУДЕНТА!

admin3

Залишити коментар