16.5 C
Lviv
23.09.2021
Новороздільська ОТГ

Велопробіг Дружби “Стежками білих хорватів” – враження неперевершені!

Велопробіг дружби “Стежками білих хорватів” по теренах Новороздільської, Розвадівської, Миколаївської та Тростянецької громад вдався. Ідея, яка зародилась наприкінці зими 2021 р, і над втіленням якої довго працював Тарас Шаран, депутат Новороздільсьокї міської ради, збулася.

О 08.35 вирушили в подорож з Нового Роздолу.

Далі додавалися все нові учасники, і дорослі, і діти. До речі, були не лише мешканці чотирьох сусідських територіальних громад, але й жителі с.Демянка- Наддністрянська та навіть Львова. Загалом участь взяли понад 100 чоловік, з яких 22 – з Нового Роздолу. Протягом усього шляху, дбаючи про безпеку учасників велопробігу, їх супроводжував патруль поліції.

67 км – відстань чимала, але втому гасили дружнє спілкування та оглядини історичних локацій. Їх виявляється так багато на наших теренах, цікаві, красиві, багаті й чудовими легендами та прекрасними краєвидами.

Та найбільше велопробіг Дружби продемонстрував дружбу земляків – мешканців громад – Новороздільської, Розвадівської, Миколаївської та Тростянецької.

В дорозі відпочивали та частувалися – спочатку в кавярні “Перша кляса” смт. Розділ (подяка Ганні Гаврилів, С.Костюк та колективу за смакоту), згодом смачним кулішем приймало с.Тростянець (в особі голови М. Цихуляка, О.Дзиндри, В. Корди).

Щира вдячність усім, хто допоміг втілити цю ідею в життя – Андрій Жила, Михайло Ратич, Микола Гнатів, Оля Лукомська, Ганна Гаврилів, Софія Костюк, О. Дзиндрі, Василь Корда, О.Марків. Вдячність за підтримку та сприяння головам 4-х громад – Я.Яценко, А. Щебелю, М.Цихуляку, Р.Сидору та їх колективам.

Схожі повідомлення

ФОП досяг пенсійного віку чи став особою з інвалідністю? Чи треба надати документи про це в податкову?

admin3

«Щаслива християнська сім’я – запорука майбутнього України»

admin2

БЕРЕЗДІВЦІ: у цій крамниці можна придбати «Вісник Розділля»  і…все необхідне

admin3

Мама – 86…

admin3

Чергова творчість Степана Семерака

admin2

Хто працює, того ще і критикують, або Про ситуацію в ЗОШ №2…

admin3

Залишити коментар