16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Заблукалого пенсіонера знайшли через 4 місяці за 200 км

На Хмельниччині поліцейський офіцер громади розшукав пенсіонера, який ще у березні зник із дому Пенсіонер має проблеми із втратою пам’яті, і раніше він уже зникав ненадовго.

Тож коли у березні дідусь учергове пішов з дому, родичі спочатку шукали його самостійно. Та коли це не дало результатів, сестра зниклого звернулась із заявою до поліції. Правоохоронці оголосили чоловіка в розшук, та першочергові результати пошуків результату не дали — ніхто пенсіонера ніде не бачив.

Однак поліцейський офіцер Ямпільської тергромади Олег Палига, на території обслуговування якого проживав зниклий, не припиняв активні пошуки. І знайшов дідуся аж у Ковелі Волинської області — за більш як 200 кілометрів від домівки.

Як виявилось, зниклий декілька місяців мандрував країною, аж поки не опинився на Волині. Він нічого про себе не розповідав, не мав документів. Але чоловіка прихистили у місцевій лікарні, де його і розшукав Олег Палига.

Зараз пенсіонер уже вдома, поряд з рідними.

Схожі повідомлення

Ситуація на російсько – українському кордоні станом на 10 січня, коли відбулася зустріч делегацій США і Росії у Женеві: РФ почала перекидати сюди військові гелікоптери

admin3

Світ повинен про це знати!

admin3

Віза США в Польщі – Варшава та Краків

admin

Обираємо генератори залежно від потреб: для дому, будинку чи бізнес потреб

admin

Штраф – за мову ворожнечі

admin2

У Львові 5-річна дівчинка з братом майже за 10 годин наспівали понад ₴35 тисяч на ЗСУ. Тому маленькі переселенці з Кривого Рогу потрапили до Книги рекордів України

admin3

Залишити коментар