16.5 C
Lviv
15.03.2025
«Вісник Розділля»
Україна

Як влаштуватись на роботу в таксі : поради


Таксистам не легко, а після появи сервісу, який залучає клієнтів низькими тарифами, зовсім доводиться боротися за пасажира. Гідний заробіток, зміст авто, сплата податків вимагають збільшення робочих годин. За кермом виявилися бажаючі урвати пару сотень до зарплати і люди, вимушені працювати цілодобово Найкращі умови для користування таксі ви знайдете за посиланням https://opti.global/lviv ми ж розглянемо основні переваги в роботу таксистом.

Умови роботи
Щоб влаштуватися таксистом, потрібно пройти кола бюрократичного пекла – оформити індивідуальне підприємництво. Для узаконення діяльності потрібно:

  • отримати свідоцтво про реєстрацію ІП;
  • відвідати банк – відкрити розрахунковий рахунок;
  • звернутися до податкової інспекції, страхову.
  • оплатити держмита;
  • знайти машину, підготувати до роботи, оформити відповідно до правил для таксі;
  • вибрати службу – укласти договір;
  • заступити на зміну.
  • Водіям таксі потрібно пройти медичне обстеження, мати дійсне водійське посвідчення, видані на території України, стаж водіння не менше 2-х років.

Переваги і недоліки
Головною перевагою професії вважається можливість вибирати робочі години. Підробіток вечорами, буднях, вихідні – на розсуд водія. Одним в святкові або вихідні дні вигідніше працювати, іншим звичніше «бомбити» по буднях, а вихідні проводити разом з рідними. Можливість заробити у вільний від основної роботи час привертає людей простотою, доступністю, зручністю.

Співпрацюючи зі службою, водії-ІП працюють від свого імені: несуть відповідальність за безпеку пасажирів, якість обслуговування, дотримання правил дорожнього руху, закону. Таксист зобов’язаний вести легальну підприємницьку діяльність, оплачувати:

  • податки;
  • ремонт, регулярний огляд, мийку, прибирання автомобіля;
  • паливо, послуги оператора мобільного зв’язку, періодичну повірку таксометра.

Перевізник-ІП стежить за справністю автомобіля, віддає певний відсоток від отриманого замовлення, працює за тарифом, встановленим службою. Щоб покрити всі витрати, багато працюють в таксі в повну зміну або цілодобово. Розраховувати на вихідні не доводиться.

Приблизний розрахунок заробітку невтішний. З отриманої суми потрібно сплатити транспортні витрати, держмито, послуги з утримання авто.

Хто може працювати таксистом?
На співбесіді потрібно пред’явити водійське посвідчення категорії «B». Вимоги до бажаючих займатися автомобільними перевезеннями:

вік – старше 22;
водійський стаж – понад 2 роки.
Робота на повну ставку або підробіток в службі таксі доступна водіям, які відповідають заявленим вимогам. Перевага кандидатів – знання міста, адрес об’єктів інфраструктури.

Related posts

Гріха не боїться: 37-й львів’янин поцупив кошти зі скриньки для пожертв у сільському храмі

admin3

Вчора у Золочеві та побіля Червонограда трапилось 2 випадки отруєння чадним газом. Усі потерпілі перебувають у лікарнях

admin3

Починаючи з 1 жовтня, діє новий порядок отримання інсулінів

admin3

Як вибрати зручний та економний смартфон у 2023 році

admin

Календар українця – жовтень

admin2

Метод просування сайтом платним способом – контекстною рекламою

admin