16.5 C
Lviv
29.09.2023
Стрийщина

На Сколівщині виявлено розлив нафти

Під час проведення заходів державного нагляду (контролю) на території Сколівської міської ради Стрийського району за межами населених пунктів (біля сіл Нижня Стинава та Нижнє Синьовидне) державними інспекторами Державна екологічна інспекція України виявлено, що неподалік свердловини №1 НЗП «Південна Стинава» розлито нафтопродукти.

Витікання нафтопродуктів відбулося із металевої наземної ємкості РГС-5 та прослідковувалось вздовж польової дороги вниз по рельєфу, що спричинило ймовірне забруднення земельних ресурсів.

З метою встановлення факту забруднення земель спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено відбір проб ґрунту.

Для встановлення винних осіб та подальшого притягнення їх до адміністративної відповідальності, нарахування збитків, завданих державі та вжиття заходів реагування в межах наданих повноважень інформацію скеровано у Сколівський ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, Сколівську міську раду та Грабовецько-Дулібівську сільську раду Стрийського району.

Схожі повідомлення

Відомого львівського лікаря оштрафували за недбале ставлення до військової служби

admin2

У Стрию вночі загорівся FORD MONDEO

admin2

Двоє загиблих у пожежах у Львові

admin2

Збив двох пішоходів і поїхав геть — патрульні знайшли втікача

admin2

23-річний стриянин – рецидивіст та його 21-річний спільник з Донеччини вимагали у львів”янина неіснуючий борг в сумі 4 тис. дол. США. Бандитів затримали “на гарячому”

admin3

Радикальні методи ремонту доріг від мешканців Жвирки

admin2

Залишити коментар