16.5 C
Lviv
16.07.2024
Стрийщина

На Сколівщині виявлено розлив нафти

Під час проведення заходів державного нагляду (контролю) на території Сколівської міської ради Стрийського району за межами населених пунктів (біля сіл Нижня Стинава та Нижнє Синьовидне) державними інспекторами Державна екологічна інспекція України виявлено, що неподалік свердловини №1 НЗП «Південна Стинава» розлито нафтопродукти.

Витікання нафтопродуктів відбулося із металевої наземної ємкості РГС-5 та прослідковувалось вздовж польової дороги вниз по рельєфу, що спричинило ймовірне забруднення земельних ресурсів.

З метою встановлення факту забруднення земель спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено відбір проб ґрунту.

Для встановлення винних осіб та подальшого притягнення їх до адміністративної відповідальності, нарахування збитків, завданих державі та вжиття заходів реагування в межах наданих повноважень інформацію скеровано у Сколівський ВП Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, Сколівську міську раду та Грабовецько-Дулібівську сільську раду Стрийського району.

Схожі повідомлення

Велопробіг в підтримку ЗСУ!

admin2

У с. Кути Стрийського району рятувальники ліквідували пожежу в господарській будівлі

admin3

Вбивчі ревнощі.. загрожують 15-річним ув’язненням

admin2

Голова ГО за хабарі допомагав перетнути кордон

admin2

У Бориславі згоріло авто

admin2

Перемоги вихованця новороздільського тренера

admin2

Залишити коментар