16.5 C
Lviv
23.01.2022
Україна

Власну дитину – на ланцюг… посадили батьки у Кривому Розі

Повідомлення, що надійшло сьогодні, 23 липня, від 7-річної дитини, збентежило навіть бувалих поліцейських.
“Мати з вітчимом прив’язали мене, закрили в будинку та пішли з дому”, — плачучи повідомив поліцейським Кривого Рогу хлопчик.
Інспектори Дмитро Денисов та Олег Ковбаса негайно прибули на вулицю Вітчизни, а зайшовши у двір, одразу почули дитячий плач. У вікні ж патрульні побачили жахливу картину: хлопчик сидів на ліжку, прикутий ланцюгом до батареї.
Інспектори вже були готові силою зайти до приміщення, проте із сусіднього подвір’я до поліцейських вийшла бабуся дитини та допомогла інспекторам зайти до приміщення.


Хлопчика одразу звільнили. А також дитина розповіла, що постійно потерпає від домашнього насилля, її б’ють і принижують, тому жити вдома вона не хоче.
Батьки ж хлопчика, яким зателефонували патрульні, пояснили, що дитина постійно тікає з дому, тому вони вирішили пристебнути його та пішли на роботу.
Наразі життю чи здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.
Його подальшу долю вирішать відповідні служби, які викликали на місце події інспектори. Щодо батьків – на місце було викликано слідчо-оперативну групу для документування подій і надання подальшої кримінально-правової кваліфікації.

Схожі повідомлення

У Турці 27-річний бориславець викрав з помешкання речей та грошей на 100 тисяч гривень

admin3

У школах Львова та області проходять заходи «Урок з поліцейським»

admin3

“Влада готує провокації і в Жулянах, і під судом”: активісти та представники “ЄС” збираються на акцію проти політичних репресій біля аеропорту “Київ”

admin3

Дрогобицький район: в полі натрапили на застарілий боєприпас

admin3

Підвищення розміру пенсій у грудні

admin2

17-річний мешканець Стрийського району загинув під обвалами стіни у Львові

admin2

Залишити коментар