16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Хоча і складну “схему” вивезення за кордон військовозобов’язаних задіяли зловмисники, проте їх таки викрили правоохоронці

Львівські поліцейські затримали двох організаторів злочинної «схеми», які за незаконний виїзд з країни вимагали від “замовника”8000 доларів США

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, правоохоронці встановили, що до організації «схеми» причетні двоє мешканців Львівської та Волинської областей, які допомагали чоловікам безперешкодно виїхати до країни ЄС.

За розробленою фігурантами «схемою», перед пунктом пропуску «клієнта» забирав водій буса – учасник оборудки. Надалі під час паспортного контролю службовці не вносили відповідні відомості до інформаційної бази про перетин кордону певною особою, що надавало їй можливості безперешкодно виїхати за межі країни. Свої «послуги» за один «трансфер» зловмисники оцінювали у 8000 доларів США.

Таку суму, одержану від «клієнта», й вилучили правоохоронці під час затримання двох учасників злочинної групи на території АЗС міста Устилуг Волинської області.

Схожі повідомлення

Представившись газовиком, злодій увійшов у квартиру і пограбував власника на суму 30 тис. грн

admin3

Подвиги “Азова” і ставлення держави

admin3

Що потрібно знати за минулу добу на Львівщині

admin2

МОЛИТВА, КУЛІ І ЖИТТЯ…

admin3

«Сад Божественних пісень» для Ольги Берези

admin3

Стабілізатор напруги для котла: який вибрати і де купити

admin

Залишити коментар