16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

Львівський “Імпактбус” – перший в Україні мобільний молодіжний центр

У Львові презентували перший в Україні мобільний молодіжний центр “ІмпактБус” –  таку назву отримав бус, яким команда Львівського обласного молодіжного центру подорожуватиме громадами Львівщини. 

Презентація відбулась у сквері “На Валах”.

«В Україні з’явився перший мобільний молодіжний центр. Особливо приємно, що презентували його саме на Львівщині. Переконаний, що таким чином ми зможемо дізнатися більше, чим живе наша молодь, які у неї потреби та які виклики перед ними стоять. Сподіваюсь, що після спілкування з фахівцями та волонтерами у них виникнуть свіжі ідеї та бажання робити щось корисне для своєї громади. Дякую усім, хто долучився до реалізації проєкту. Думаю, вже зовсім скоро інші області братимуть з нас приклад і також запускатимуть такі Імпактбуси», – сказав очільник Львівщини Максим Козицький.

Після відкриття молодіжні працівники разом з волонтерами вирушили в дорогу ділитися можливостями з молоддю області. Перша їхня локація – село Добросин, де нещодавно відкрився молодіжний простір “Don’t stop”.

Мобільний молодіжний центр має на меті краще познайомитися з молоддю області, вивчити її потреби, а також зміцнити потенціал громад, які мають молодіжні простори та ради. 

Довідково:

Львівський “Імпактбус” є першим мобільним молодіжним центром в Україні. Така практика роботи з молоддю є доволі поширена в розвинених державах. Таким чином створюються однакові умови для молодих людей щодо доступу до наявних можливостей незалежно від того, чи вони проживають у великому місті чи у віддалених громадах.

Якщо ви зацікавлені, аби команда Львівського обласного молодіжного центру приїхала в вашу громаду в рамках проєкту “Імпактбус”, ви  можете зареєструватися за посиланням.

Схожі повідомлення

Абітурієнти, маєте час до 7 червня!

admin2

Українка Катерина Махно виграла чемпіонат Європи з боксу

admin3

Роль кадрових агенцій

admin

Потрійне зіткнення трьох автівок у Львові спричинив водій “Шкода Суперб” у стані наркотичного сп’яніння

admin3

Оренда автомобіля з водієм: переваги

admin

Командир морпіхів Волина закликає терміново деблокувати Маріуполь: “Ситуація критична”

admin3

Залишити коментар