16.5 C
Lviv
28.05.2024
Україна

Виплачено 1001,8 млн грн відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам Львівщини

 Згідно з оприлюдненою інформацією Департаменту фінансів Львівської обласної держадміністрації, за останні дні травня та червень поточного року нарахували відпускних та коштів на оздоровлення педагогічним працівникам в обсязі 1049,5 млн грн., з яких виплатили 1001,8 млн грн. або 95 % нарахувань та 60% від потреби на весь відпускний період, що закінчується в серпні.

 «Деякі території області  мають фінансові труднощі, проте місцеві органи влади вживають всі необхідні заходи для забезпечення своєчасних виплат педагогічним працівникам Львівщини», – зазначив директор департаменту фінансів Олег Демків.

Загалом у 2021 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області запланували виділити понад 1,6 млрд грн, що на 33 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Схожі повідомлення

Біля с. Шоломия на Львівщині 21-річний п’яний водій «БМВ» з Коломиї здійснив зіткнення з автівкою «ВАЗ 2101″, якою керував його ровесник. Водій “копійки” – у лікарні, правоохоронці встановлюють обставини ДТП

admin3

17 січня: повернення Порошенка в Україну, провокація, засідання суду. І десятки тисяч прихильників, які прибули з усіх кутків держави підтримати справедливість і засудити політику Зеленського

admin3

На Донеччині загинула 21-річна військова зі Львівщини

admin4

Мішки поліпропіленові: переваги, різновиди, технологія виробництва

admin

Львівщина: 9 грудня зафіксовано 575 нових випадків COVID-19

admin3

Про Всеукраїнський турнір з футболу пам”яті заслуженого майстра спорту Андрія Баля та переможців

admin3

Залишити коментар