16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

У Новому Роздолі буде! Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства

“Мрії здійснюються!!! Розслаблятись не маємо права. Обов’язково зробимо!!! І зробимо крутезно!!! Інакше ми просто не вміємо” – емоційно прокоментувала приємну новину начальник Управління соціального захисту Новороздільської міської ради Галина Калінчук, автор проєкту, його ідейний натхненник і сумлінний виконавець (адже бачимо результати втілення в життя її попередніх задумів).

Місяць роботи в шаленому темпі, поїздки, зустрічі, кошториси, експертизи та ПКД, рекомендаційні та гарантійні листи, інформаційні довідки, а ще постійне емоційне піднесення, іноді на грані виснаження, тривога і мрії – усе це передувало цій гарній новині.

18 440 300 грн – саме стільки коштів із державного бюджету передбачено на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства на Львівщині, інформує Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.

Серед них – і Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства у Новороздільській ТГ. І для нього виділено коштів з бюджету – 4 млн 442 тис грн.

Центр буде розміщено на 4 поверсі у будинку по вул. Чорновола,7, де розташовано Управління соціального захисту населення.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі не буде газопостачання

admin2

Благодійний ярмарок – розпродаж відбувся у ДПТНЗ “Новороздільський професійний ліцей”

admin3

ГРАФІК відключень споживання електричної енергії по м. НОВИЙ РОЗДІЛ на 20 грудня 2022 року в разі виникнення дефіциту потужності в Західних електричних мережах

admin3

Незворотній процес реконструкції площі: перші випробувачі перших метрів бруківки…

admin3

Базова картосхема територіальної громади

admin2

Дорогі краяни!

admin2

Залишити коментар