16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

На нормативно грошову оцінку земель Новороздільської громади додадуть кошти з обласного бюджету

НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ буде співфінансуватися з обласного бюджету на суму понад 3,2 млн.грн., поінформувала депутат Львівської обласної ради Ірина Кравець. Комісія з розвитку місцевого самоврядування Львівської обласної ради, у якій працює Ірина Дмитрівна, погодила перелік населених пунктів та територій, для здійснення нормативної грошової оцінки яким буде виділено кошти з обласного бюджету.

Погоджено всю суму, яку просила Новороздільська міська рада – 239,4 тис.грн.

З міського бюджету ще треба буде додати 159,6 тис.грн.

В результаті буде оцінено 1742,17 га (землі Нового Роздолу, Роздолу, Берездівців, Станківців, Тужанівців, Підгірців), що дасть додаткові можливості розвитку земельних відносин та поповнення місцевого бюджету.

Крім того, у Стрийському районі буде проведено оцінку земель сіл Великі і Малі Дідушичі, Угільня, Загірне, на що Стрийська міська рада отримає 63 тис.грн. У Самбірському районі кошти отримають Хирівська, Турківська, Старосамбірська, Добромильська міські, Боринська селищна та Ралівська сільська ради. В Червоноградському районі – Великомостівська, Радехівська та Добротвірська ради. У Золочівському районі буде оцінено землі Бродівської міської ради.

Схожі повідомлення

Чи вирішить патову ситуацію тристороння зустріч – “Нафтогаз Тепло”, міська рада, громадські благодійні організації?

admin2

Знову “взяли” новороздільця з наркотиками

admin2

“Наша громада” – Меморандум підписали спортивні, культурні, громадські організації Нового Роздолу

admin2

З понеділка, 15 листопада школи Новороздільської ОТГ виходять на очне навчання – але не всі!!!

admin2

Новорозділець Віталій Роман, захисник команди “Рух” та юнацької збірної України – найкращий гравець вересня у складі львівського клубу. Вітання від земляків!

admin3

Пожежа у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар