16.5 C
Lviv
10.06.2023
Стрийщина

На Львівщині – нові “швидкі допомоги”

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги.

Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам. Це автомобілі «Citroen» та «Renault Master» типу В (34 автомобілі), стандартні «швидкі», та типу С (23 автомобілі), реанімобілі.

Завдяки підтримці та співпраці Міністерства охорони здоров’я України, Львівської облдержадміністрації та Центру вдалось збільшити кількість нових «швидких» до 57.  З них – 12 отримані через закупівлю Центром за кошти, отримані від НСЗУ через «ковідний» пакет, 45 – це поставка МОЗ.

Урочисте отримання автомобілів відбулося 17 червня на стадіоні Арена «Львів».

Максим Козицький нагородив почесними грамотами Львівської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника  керівника Центру Андрія Васька, провізора аптечного відділу Центру Ганну Богдан та медичну сестру (фельдшера) виїзної бригади Центру Любов Дзюрей та Віктора Малишка – водія автомобільного транспорту Центру.

«Швидкі» розподілять пропорційно по всіх підстанціях області, відповідно до  найгострішої потреби в автомобілях відповідного класу. Вже у п’ятницю, 18 червня, нові «швидкі» заступлять на чергування.

Як зазначив керівник Центру медицини катастроф Андрій Васько, зараз на базі Центру є 140 автомобілів, проте близько 100 з них потребують заміни.

Окрім тогона початку липня очікується поставка ще 55 автомобілів.

Схожі повідомлення

“ХАП-ОК” тренувався подолати пожежу

admin2

Осінній наступ COVID-19

admin2

Кіно у Ходорові

admin2

З Львівщини депортували азербайджанця-“розбійника”

admin2

Перші результати перевірки води на вміст йоду на Стрийщині

admin3

Львівська поліція затримала посадовця лісгоспу на хабарі

admin2

Залишити коментар