16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Плюс карантину – виробництво пластика зменшилося вперше за 12 років

Світове виробництво пластика в 2020 році знизилося через пандемію коронавірусу лише втретє після Другої світової війни, але не було значним, повідомляє The Bell з посиланням на AFP.

За даними галузевої федерації PlasticsEurope, світове виробництво пластмас впало до 367 млн тонн в 2020-му році з 368 млн в 2019 році – таким чином зниження склало 0,3%. За даними організації, в Європі виробництво пластика в минулому році знизилося на 5,1% до 55 млн тонн. У Китаї виробництво пластика навіть зросло на 1% і продовжує зростати понині, зазначає PlasticsEurope.

За підрахунками федерації, в автомобільному секторі, одному з найбільших споживачів галузі, споживання пластику в Європі в 2020 році впало на 18%.

Вперше зниження виробництва було зафіксовано в 1973 році в результаті нафтової кризи, вдруге – після фінансової кризи 2008 року. Таким чином нинішнє зниження виробництва відбувається вперше за 12 років.

Західні країни при цьому продовжують послідовно знижувати виробництво пластика – якщо в 2010 році на країни ЄС, Великобританії та Швейцарії припадало 21% від загального обсягу пластика в світі, в 2020 році цей показник знизився до 15%.

Схожі повідомлення

Правоохоронці успішно викривають зловмисників, які роблять «гешефт» на підробці сертифікатів про антиковідну вакцинацію

admin3

Як придбати букети з доставкою до найголовніших свят?

admin

Чому важливо перевіряти здоров’я щороку?

admin

У Новороздільській громаді створили дві сотні додаткових місць для вимушених переселенців

admin3

День Молоді “переноситься” на 12 серпня

admin2

Ендопротезування суглобів: показання та протипоказання

admin