16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Танцювальні “БАРВИ” отримали дві перемоги!

У суботу, 12 червня у Дрогобицькому Народному Домі ім. І.Франка проходив IV фестиваль-конкурс “Роду нашого розмай”.

На цьому фестивалі-конкурсі УСПІШНО презентували Новий Розділ юні танцюристи із танцювального колективу “Барви” – керівник Галина Тищук.

Це справжнє свято танцю для нас увінчалось ПЕРЕМОГАМИ у номінації народна хореографія. Вікова категорія 10-14 років – І МІСЦЕ, вікова категорія 15-20 років – теж І місце!!!

Щирі вітання юним артистам та велика подяка керівнику за працю на творчій хореографічній ниві, а також велика подяка постійним спонсорам – БАТЬКАМ за віру в своїх дітей та підтримку колективу!!! МОЛОДЦІ! Нових Вам успішних творчих проектів, поважаючої влади, вдячних відвідувачів та багатих спонсорів для втілення Ваших ідей!

Схожі повідомлення

Хто працює, того ще і критикують, або Про ситуацію в ЗОШ №2…

admin3

До уваги батьків та юних футболістів!

admin3

Богдан ПРИЧЕПА: післяслово….

admin2

Новороздільська громада провела в останню путь Героя Неумоїна Віктора Євгеновича, нашого земляка та вірного сина України!

admin3

Священики, суспільні діячі та історики. Якими були видатні люди Роздолу та яка в них була доля?

admin3

Дмитро САПИГА: «Усі так захопилися благоустроєм, що вийшла не одноденна толока, а місячник прибирання довкілля. Вдячні за допомогу підприємствам і доброчинцям…»

admin3