16.5 C
Lviv
17.06.2024
Новороздільська ОТГ

Потрійний тріумф 80-річного Геннадія ПЕЧЕНЮКА

Вперше у спортивній кар’єрі новороздільцю  вдалося на одних Всеукраїнських змаганнях тричі бути першим

Неймовірну звитягу наш іменитий земляк здобув минулого тижня у Білій Церкві, де з 2 по 5 червня проходили Всеукраїнські Ігри ветеранів велоспорту.

Спочатку, 3 червня, Геннадій ПЕЧЕНЮК, якому в січні цього року виповнилося 80 років, тріумфував у індивідуальній гонці на 18 кілометрів у категорії «80 +». Цікава деталь: суперником Геннадія Петровича був знаменитий вітчизняний велосипедист, багаторазовий чемпіон України Олексій Ігнатов. І його авторитет, до певної міри, вніс ледь не панічні настрої у ряди учасників цієї гонки. Утім, тільки не Геннадію Петровичу, якому від сусідства з таким потужним ветераном навпаки додалося адреналіну, духу змагальності. І вже на 5-му кілометрі траси новорозділець наздогнав суперника і до фінішу прийшов першим. Знай наших!

Цього ж дня після обіду Г. Печенюк, ще перебуваючи на емоційному піднесенні після перемоги у індивідуальній гонці, спробував сили у так званій короткій  груповій гонці на 1,5 км на складній горбистій і звивистій трасі. І знову – успіх, знову Геннадій Петрович  першим завершив велоперегони.

Наступного дня було найважче випробування – групова гонка на 20 кілометрів. Відразу після старту вперед вирвалася значна група учасників, а Г. Печенюк із ще чотирма велосипедистами крутили педалі стабільно, утім, послідовно нарощуючи темп. І така тактика себе виправдала, принаймні, для Геннадія Петровича, тому що він таки фінішував першим. Про потрійний тріумф новороздільця, як кажуть, пішов поголос. Його вітали і знайомі, і незнайомі велосипедисти. А члени оргкомітету, коли вручали медалі і грамоти переможця (див. фото), звісно, знайшли чимало добрих слів на адресу новороздільця, який на змаганнях у складі збірної ветеранів – велосипедистів Львівщини представляв Новороздільське ТОВ «ДМЗ «Карпати».

 Розповідаючи репортеру «Вісника Розділля» про свій білоцерківський тріумф, Геннадій Петрович зізнався, що перед змаганнями він доволі відчутно захворів, тож його участь у  Всеукраїнських Іграх ветеранів велоспорту була під загрозою. Але завдяки своєму сімейному лікарю Новороздільської міської лікарні Галині Іванівні Ульяновій, яка обрала оптимальний курс лікування, що призвело до швидкого одужання, Геннадій Печенюк таки поїхав у Білу Церкву і став потрійним переможцем.

До речі, такий видатний  результат Г. Печенюка на змаганнях у Білій Церкві дає можливість нашому ветерану отримати ліцензію Федерації велосипедного спорту України на участь у Чемпіонаті світу серед ветеранів, який восени відбудеться у Сараєво (Боснія і Герцеговина). З маленьким уточненням: якщо так і станеться, то на Чемпіонат світу доведеться вирушати своїм коштом, що для поважного пенсіонера є чималою проблемою. Утім, Геннадій Петрович сподівається на спонсорську допомогу новороздільських підприємств та підприємців, чей же він на турнірі, якщо поїздка стане реальністю, представлятиме Новий Розділ. Причому, перебуває у такій чудовій формі, що може і в Сараєво витворити спортивне диво, як от минулого тижня у Білій Церкві.

До речі, у суботу,12 червня, Геннадій Петрович візьме участь у Всеукраїнських змаганнях з велосипедного спорту «Львівська сотка», на які вже зареєструвалося понад тисячу учасників.

Бажаємо успішного виступу.

Іван БАСАРАБ   

Схожі повідомлення

Юні новороздільські волейболістки продовжують переможні традиції

admin2

Департамент соцзахисту ЛОДА – до свята Миколая

admin2

“Шкільний портфелик” від Карітасу Новий Розділ

admin2

ДМЗ “Карпати” – в умовах війни

admin2

Новороздільський профліцей – день відкритих дверей

admin2

Вітання з Днем Незалежності міського голови Ярини ЯЦЕНКО

admin2

Залишити коментар