16.5 C
Lviv
07.12.2023
Стрийщина

Олександр ШЛЯХОВСЬКИЙ: «Це повинен бути єдиний механізм, який ми створимо спільно на благо громади Львівщини»

Як інформує прес – служба ГУ НП України у Львівської області, 4 червня, з ініціативи начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Олександра Шляховського, відбулась зустріч у форматі «круглого столу» з головами територіальних громад щодо співпраці Львівської обласної ради, органів місцевого самоврядування та поліції у рамках проєкту «Безпечна Львівщина» для створення єдиного безпекового простору на території області.

«На моє переконання, усе, що має відношення до створення безпечного середовища для мешканців, захисту їх законних інтересів, прав та свобод, ми повинні робити разом – повинна бути тісна взаємодія між органами місцевої влади та поліцією, один механізм. Вирішувати проблемні питання необхідно в повній комунікації оскільки усі зацікавлені в тому, щоб на території був порядок», – зазначив на початку зустрічі очільник поліції Львівщини.

Проєкт «Безпечна Львівщина», який реалізується спільно Головним управління Національної поліції у Львівській області, Львівською обласною радою та органами місцевого самоврядування, насамперед призначений покращити безпеку громадян, транспортну та техногенну безпеки, збереження майна, а також сприятиме підвищенню рівня та оперативності розкриття злочинів та зниження рівня терористичних загроз на території області. 11 територіальних громад Львівщини перемогли в обласних конкурсах проєктів на встановлення систем відеоспостереження на своїх територіях.

«На одному з засідань Львівської обласної ради було ініційовано створення на Львівщині єдиної системи відеонагляду. Це питання, яке ми зможемо вирішити спільно. Деякі територіальні громади перемогли у конкурсі на встановлення таких систем, обласна рада виділяє субвенції на розвиток системи відеонагляду, поліція має серверне обладнання, якісне та сучасне. А головне – усі ми маємо бажання і готові взяти участь у цьому проєкті і розвивати його на благо усіх мешканців Львівщини. На сьогодні у системі поліції працює близько 700 відеокамер і ця кількість постійно збільшується. Ми пропонуємо громадам підходити раціонально до визначення місць розташування відеокамер, якості самих камер, їх утримання, вирішувати інші організаційні питання – щоб використовувати їх в єдиній системі та отримати максимальний ефект», – звернувся до присутніх Олександр Шляховський.

Система відеоспостереження поліції Львівщини включає інтелектуальну схему моніторингу за допомогою Smart камер, «хмарне» обчислювальне середовище, засоби відеоспостереження, програмні засоби аналітики, мобільні застосунки та інтегрована в систему Нацполіції України «Гарпун». Це абсолютно новий рівень ідентифікації загроз та ризиків, превентивної роботи з попередження вчинення злочинів, терористичних, техногенних та інших загроз, зменшення часу реагування на злочини, правопорушення та інші події. Також вона дозволить значно ефективніше проводити розслідування злочинів, ідентифікувати, встановлювати місця перебування та затримувати правопорушників та в подальшому доводити їх вину. Поліцейські зможуть у реальному часі виявляти та ідентифікувати транспортні засоби зловмисників, а також ті, які перебувають у розшуку та отримають багато інших можливостей.

Схожі повідомлення

Як справи у Розвадові після витоку газу?

admin2

ДТП із жертвами на пішохідному переході

admin2

Регіональна ліга ДЮФЛ: дві команди АФ “Розділля” – одна поразка, одна перемога…

admin3

Вбивчі ревнощі.. загрожують 15-річним ув’язненням

admin2

Кіно у Ходорові

admin2

На річці Сукіль екскаватором незаконно набирали гравій

admin2

Залишити коментар