16.5 C
Lviv
24.03.2023
Стрийщина

В області працюють над розробкою генерального плану Стрия

9 травня 2022року.

Департамент архітектури продовжує працювати над розробкою та впорядкуванням генеральних планів Львівщини.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОДА.

Отож разом із спеціалістами ще раз проговорили зміни до генерального плану м. Стрий, аби якнайшвидше затвердити його і дати громаді поштовх до залучення нових інвесторів та якісного розвитку території міста. 

“Чинний генеральний план Стрия був розроблений ще у 1974 році і вже втратив свою актуальність. Тому питання розроблення і затвердження нового генерального плану міста є пріоритетним цьогоріч. Зараз розробник вносить в нього останні корективи. Сподіваємось, найближчим часом цей генплан потрапить на розгляд містобудівної ради і буде затверджений органом місцевого самоврядування до 24 липня, адже потім генеральні плани населених пунктів затверджуватимуться виключно у складі комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад”.  – Зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько. 

Нагадаємо, раніше містобудівна рада при департаменті архітектури та розвитку містобудування схвалила проєкт змін до генерального плану м. Червоноград. 

Схожі повідомлення

ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України” надає послуги на платній основі з проведення тестування коронавірусної хвороби

admin3

На трасі загорілася фура

admin2

Пиятика у гаражі у м. Жидачів завершилася вбивством пательнею по голові: такий вислід конфлікту 71-річного містянина із 64-річним мешканцем одного з ближніх сіл

admin3

У “Назареті” біля Дрогобича незаконно зрізали дерева

admin2

Спалах дифтерії в будинку-інтернаті смт. Розділ

admin2

Смертельна ДТП у с. Козьова

admin2

Залишити коментар