16.5 C
Lviv
02.12.2023
Стрийщина

В області працюють над розробкою генерального плану Стрия

9 травня 2022року.

Департамент архітектури продовжує працювати над розробкою та впорядкуванням генеральних планів Львівщини.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОДА.

Отож разом із спеціалістами ще раз проговорили зміни до генерального плану м. Стрий, аби якнайшвидше затвердити його і дати громаді поштовх до залучення нових інвесторів та якісного розвитку території міста. 

“Чинний генеральний план Стрия був розроблений ще у 1974 році і вже втратив свою актуальність. Тому питання розроблення і затвердження нового генерального плану міста є пріоритетним цьогоріч. Зараз розробник вносить в нього останні корективи. Сподіваємось, найближчим часом цей генплан потрапить на розгляд містобудівної ради і буде затверджений органом місцевого самоврядування до 24 липня, адже потім генеральні плани населених пунктів затверджуватимуться виключно у складі комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад”.  – Зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько. 

Нагадаємо, раніше містобудівна рада при департаменті архітектури та розвитку містобудування схвалила проєкт змін до генерального плану м. Червоноград. 

Схожі повідомлення

Звільнення за відмову йти в укриття визнали незаконним

admin2

Люди, які перебувають у складних життєвих обставинах, можуть отримати допомогу у всіх районах Львівщини

admin3

Зухвалий рецидивіст зірвав з шиї 68-річної луганчанки у м. Стрий золотий ланцюжок з хрестиком і втік. Правоохоронці швидко затримали грабіжника

admin3

На Пустомитівщині народилися унікальні двійнята: не лише в різні дні, але й в різних населених пунктах

admin2

Перші за темпами вакцинації

admin2

Президент Зеленський підписав закон який назвав «земельною Конституцією України».Мова про ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони».

admin3

Залишити коментар